Magda MOŁEK odchodzi z Dzień Dobry TVN! Jakie PLANY ma prezenterka?

Dziennikarka od 15 lat związana jest ze stacją TVN. Teraz Mołek poinformowała, że nie będzie prowadzić programu śniadaniowego.

Magda Mołek i Marcin Meller to jedna z par – obok Doroty Wellman i Marcina Prokopa, Kingi Rusin i Piotra Kraśko a także Anny Kalczyńskiej , Andrzeja Sołtysika i Filipa Chajzer – prowadzących program Dzień Dobry TVN. Teraz obydwoje żegnają się ze śniadaniówką. Meller napisał lekko ironicznie:

 

„Do trzech razy sztuka. Właśnie drugi raz odchodzę z @dziendobrytvn . W 2008 solo, a teraz w doborowym towarzystwie, razem z @magda_molek . Uspokajam, że Drugie Śniadanie Mistrzów w @tvn24.pl pozostaje bez zmian🤗 Dzięki Magda, dzięki ekipo DDTVN i dzięki Szanowni Widzowie za wszystkie komplementy i ochrzany!”

 

Mołek i Meller – fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/

 

Natomiast Magda Mołek, która z Mellerem prowadziła DDTVN od 2013 roku,  napisała trochę więcej o swoich planach:

„Po 15 latach pracy w @dziendobrytvn , w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. 
Mój najwspanialszy współprowadzący @marcin_meller_arbuz też. 
To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle. Już 15.08 poprowadzę w TVN Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie. A na antenie @tvnstyle_official będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu W roli głównej. Przygotowuję tez dwa zupełnie nowe projekty i wkrótce Wam o nich opowiem 💃
Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych – to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży. DZIĘKUJĘ i DO ZOBACZENIA ❤️”

Czytaj także: Fani ZANIEPOKOJENI! Magdalena OGÓREK cierpi na… (FOTO)

 

Co ciekawe, na stronie TVN’u pojawił się artykuł pt. „Zmiany w Dzień Dobry TVN. Kto zastąpi Magdę i Marcina?„, w którym jednak nie znajdziemy odpowiedzi na to pytanie. W tekście opisana jest historia programu i wymienieni są dotychczasowi prowadzący. Zamieszczono też podziękowania dla Mołek i Mellera. Nie ma jednak ani słowa o powodach rozstania, ani informacji o nowych prowadzących. Cóż, oglądając pilnie DDTVN pewnie i tak wkrótce się dowiemy!

 

https://www.instagram.com/p/B0EUo87obpm/?igshid=13fsdgf27w80z

 

Komentarze

Komentarze