Magdalena Schejbal pokazała zdjęcie W BIKINI! „Ty chudzielcu” – skomentowała fanka

Magdalena Schejbal ma już za sobą dwie ciąże, ale patrząc na jej ciało nie ma po nich ani śladu. Aktorka wrzuciła ostatnio do sieci zdjęcie w skąpym bikini. Jak zareagowali na nie fani?

Kim jest Magdalena Schejbal?

Magdalena Schejbal urodziła się w 1980 roku we Wrocławiu. To polska aktorka filmowa, serialowa oraz teatralna. Zadebiutowała w filmie od roli Jagody w „Głośniej od bomb” Przemysława Wojcieszka. Później gościnnie pojawiła się w serialu „Kasia i Tomek” i zagrała epizod w „Fali zbrodni”. Największą popularność przyniosła jej rola podkomisarz Basi Storosz w serialu „Kryminalni”.

W 2010 roku Magda wcieliła się w główną rolę w serialu „Szpilki na Giewoncie”, w którym zagrała Ewę Drawską. Za tę rolę otrzymała nominację do nagrody Telekamery 2011 w kategorii „Aktorka”, a także nagrodzona została w plebiscycie Róże Gali w kategorii „Media”. Również w 2010 dołączyła do obsady serialu TVP1 „Blondynka”.

Czytaj też: Kąpała się w morzu. Z jej bikini stało się coś niesamowitego! (Wideo!)

bikini
IG

Pokazała zdjęcie w bikini

Prywatnie aktorka jest mamą dwójki dzieci: ma syna Ignacego (ur. 12 lutego 2009) ze związku z Michałem Rogozińskim, oraz córkę Anielę (ur. 10 listopada 2011 roku) ze związku ze Sławomirem Ziębą-Drzymalskim. Mimo iż gwiazda ma za sobą dwie ciąże, jej figura przypomina ciało nastolatki.

Schejbal wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie w skąpym bikini. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od jej fanów, którzy wprost rozpływali się nad jej szczupłą figurą.

„Ty piękny chudzielcu!”.

„Bomba”.

„Modeleczka”.

„Śliczna buźka, figura, ciałko, biuścik, chociaż nie za duży, bioderka nóżki i sexowne uda. Pięknie wyglądasz i słodkie całuski” – pisali obserwatorzy gwiazdy. 

Na Was też zrobiła wrażenie?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze