Dziecko i Figura

Główna

MAJA BOHOSIEWICZ szykuje się do ślubu? Wrzuciła do sieci zdjęcie w SUKNI ŚLUBNEJ [foto]

Maja Bohosiewicz, ślub, znana celebrytka bierze ślub

Maja Bohosiewicz przygotowuje się do ślubu? Wiele wskazuje na to, że tak! Aktorka postanowiła pochwalić się przed swoimi fanami zdjęciem z salonu sukien ślubnych. Opublikowała na Instagramie foto, obok którego znalazł się również wpis.

„Śluby organizowałam już dwa. Mam doświadczenie. Wprawdzie żaden nie doszedł do skutku, bo albo ciąża, albo ciąża człowieka zaskoczy” – napisała w pierwszych zdaniach Maja Bohosiewicz.

„Lata doktoryzowania się na programach TLC: „Say yes to the dress” oraz „Cygańskie wesele” dały mi doświadczenie, o którym inni mogą tylko pomarzyć. Kiedy poszłam wybierać swoją jedyną, wiedziałam dokładnie, czego szukam. No i się nie pomyliłam, bo dziewczyny przeżyły obecnie 6 przymiarek, w których to dokładnie poinformowałam projektantki, co konkretnie mnie interesuje. A więc ma być skromnie, z tiulowym dołem, ale dużo się błyszczeć, musi być syrenka, na ramiączkach, z gorsetem, tylko nie biała, ojesu chce tę białą, nie za biedna, ale nie za zdobna, jednak błyszcząca, ale trochę matowa, bardzo długa, ale fajnie jakby też krótka, bez koronki, ojesu jaka koronka chcę ją, mówiłam, że nienawidzę gorsetów, ale nie mam biustu do ramiączek, to może gorset jednak, czy mogę przymierzyć tę pierwszą?” – napisała aktorka.

Jak wam się podoba Maja w wersji „ślubnej”?

Maja Bohosiewicz, ślub, znana celebrytka bierze ślub

Zobacz też: DEKALOG dla PRZYSZŁEGO OJCA według Mai BOHOSIEWICZ! Koniecznie PRZECZYTAJ swojemu PARTNEROWI! 🙂

Źródło: Instagram @majabohosiewicz

Źródło zdjęcia: Instagram @majabohosiewicz
  
Wyżej