Maja Hyży 2-letnią córkę posłała do pracy! [FOTO]

33-letnia Maja Hyży jest mamą czwórki dzieci. 10-letnich bliźniaków Wiktora i Alexandra, celebrytka nie pokazuje na swoim profilu. Natomiast dwie córeczki już och chwili urodzin są prezentowane na profilu mamy.

Ze związku z Konradem Kozakiem, Maja Hyży ma dwie córki – Antoninę (ur. 10 lipca 2020) i Zofię (ur. 7 lipca 2022). Wokalistka i celebrytka chętnie pokazuje dziewczynki na instagramie. Jednak najnowsze zdjęcia Tosi mogą budzić mieszane uczucia.

 

https://www.instagram.com/majahyzy/

 

Maja jako celebrytka publikuje wiele postów sponsorowanych. Tym razem jednak „zatrudniła” własną córkę i to właśnie 2-letnia Antonina wystąpiła w roli modelki.

Dziewczynka pozowała w ubrankach jednej z firm produkujących odzież dla dzieci. Marka została oznaczona na zdjęciu, więc nie ma wątpliwości, iż jest to współpraca płatna, bądź barterowa.

I być może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie minka małej Tosi. 2-latka nie wygląda na zadowoloną. Widać jednak, że kazano się jej uśmiechać. Efekt jednak bardziej przypomina skwaszoną minkę, niż szczery uśmiech.

Wydaje się więc, że dla Tosi to chyba jednak trochę za wcześnie na pracę modelki 🙂

 

Zdjęcia poniżej.

 

>>>Małgosia Socha pokazała TWARZE córek. Zobacz!

 

https://www.instagram.com/majahyzy/

 

https://www.instagram.com/majahyzy/

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy)

Komentarze

Komentarze