Maja Rutkowski pokazała 17-letnią córkę. Ale śliczna!

Maja Rutkowski (wcześniej Plich) to żona słynnego detektywa.

Maja i Krzysztof Rutkowski mają syna – urodzonego w 2012 r. Krzysztofa juniora. Natomiast sama maja ma jeszcze córkę z pierwszego małżeństwa. O tym wcześniejszym związku niewiele wiadomo. Właściwie nic poza tym, że pani detektyw była już wcześniej mężatką.

Rzadko także pokazuje zdjęcia czy to syna czy córki. Dziś jednak zrobiła wyjątek i to z powodu szczególnej okazji – urodzi  córki.

Na wspólnym zdjęciu widać, że Kaja Bajor jest śliczną dziewczyną. Jest szczupła i zgrabna. Ma półdługie blond włosy i twarz o regularnych rysach. Widać też, że jest podobna do mamy.

 

Maja napisała:

 

Niewiarygodne jak ten czas szybko mija.
Zamykam oczy i wracam do tych chwil sprzed 17 lat i wydaje mi się jakby to było wczoraj, a dziś moja mała córeczka jakby nie fakt, że mam szpilki na zdjęciu, a ona buty sportowe jest prawie równa ze mną wzrostem.
Spędzajmy każdą chwilkę ze swoimi dziećmi, rozmawiajmy jak najwięcej, bądźmy z nimi przyjaciółmi, bo czas pędzi nieubłaganie, a one tak szybko rosną.
Happy Birthday @_k4jk4 🎂🎊🎁🎉🎈
Kocham Ciebie mocno ❤️❤️❤️

 

https://www.instagram.com/majaplich/

 

Rada Mai Plich Rutkowski ma też drugie dno. Jako detektyw jest często świadkiem tragedii, których powodem jest brak komunikacji. Rodzice nie wiedzą z kim i jak ich dzieci spędzają czas.

 

Zobacz też: 15-letnia Roksana Węgiel na basenie. Pod zdjęciem pojawiły się OBLEŚNE komentarze!

 

https://www.instagram.com/p/CCp284EB36i/

Komentarze

Komentarze