Małgorzata chce się „postarzyć”, żeby dostać szczepionkę ! Jest gotowa powiedzieć, że ma 52 lata!

Celebrytka zakomunikowała, że chętnie wykorzysta niejasności dotyczące swojego wieku. Wszystko dla zdrowia. W ten sposób być może uda się jej wcześniej zaszczepić.

Zdrowie Małgorzaty

Małgorzata Rozenek liczyła, że uda jej się zarejestrować na terminy szczepień przeznaczone dla osób w wieku 40-60 lat. Niestety wczoraj 40-latkowie mogli zapisać się tylko przez chwile. System przestał działać. Tym samym Małgorzata Rozenek nie mogła skorzystać z rejestracji na szczepienie. Celebrytka ubolewała:

Super plan z tym rzuceniem terminów szczepień tak sobie z d…w prima aprilis…5 minut po tym jak go wypuścili to próbowałam wejść, ale no niestety padł system…”

Metryka celebrytki

Małgorzata postanowiła z humorem podejść do całej sytuacji. Chce wykorzystać krążącą od lat „legendę” na temat swojego wieku. Mówi się, że celebrytka zaniża swój wiek o jakieś 10 lat. Rozenek tłumaczyła:

Chciałam powiedzieć, że żeby uzyskać szczepionkę, jestem gotowa przyznać się do wiek, który podobno ukrywam. I razem z Radosławem zgłaszamy chęci zaszczepienia się nawet Astrą Zenecą, czymkolwiek. Tak tylko rzucam w eter i jak trzeba będzie powiedzieć, że mam 52, albo tam ile mi mówią, że mam, to nie ma sprawy”

Małżonek dodał:

Jakbyś miała tyle lat, ile uważają, to byś już dawno była zaszczepiona”

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: Małgorzata Rozenek-Majdan/Facebook

Komentarze

Komentarze