Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał z „19+” już po ślubie! Panna Młoda wyglądała niesamowicie! Musicie to zobaczyć!

Aktorzy z serialowego hitu TVN pobrali się! Znana para zdjęciami z ceremonii pochwaliła się fanom na swoich Instagramach. Artystka w pięknej sukni ślubnej wyglądała obłędnie, a wybranek jej serca dumnie opisał fotografię słowami: „Nasz piękny dzień”. Obszerne relacje z tego wydarzenia zamieszczali też zaproszeni goście weselni.

Aktorska para

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał od lat występują w paradokumencie „19+” stacji TVN. Właśnie na planie tego serialu o grupie nastolatków, wkraczających w dorosłe życie para miała okazję się poznać. Jednak prawdziwą popularność zyskali dzięki wystąpieniu w ostatniej edycji „Ameryki Express”. Widzowie wiele tygodni śledzili ich walkę o wygraną, ale też z łatwością mogli dostrzec jak zakochani pielęgnują swoje uczucie w każdym momencie. Ostatecznie zajęli czwartą pozycję.

Czytaj też: Zwycięzca „The Voice of Poland” wziął ślub! Pochwalił się piękną żoną!

Piękne zaślubiny

W jednym z odcinków programu wzięli nawet spontaniczny ślub za namową innych uczestników. Jednak tak naprawdę miłość do końca życia przyrzekli sobie w ubiegły piątek. Do końca udało im się utrzymać w tajemnicy datę zaślubin i miejsce uroczystości. Aktorzy nie zapomnieli jednak o swoich fanach i o wielkim dla nich wydarzeniu poinformowali wszystkich na swoich mediach społecznościowych.

Pan młody oznajmił:

Nasz piękny dzień

Ślub
Instagram

Natomiast jego świeżo upieczona małżonka na swoim Instagramie opublikowała fotografię ze znaczącymi słowami:

Teraz Mąż i Żona

Relacje i fotografie z uroczystości

Z relacji na mediach społecznościowych wynika, że aktorska para przysięgę małżeńską złożyła w uroczej altance w obecności urzędnika stanu cywilnego. Panna młoda miała na sobie białą, koronkową suknię z długim trenem, zaś pan młody postawił na klasyczny garnitur w piaskowym kolorze. Podczas uroczystości nie zabrakło rodziny i wielu przyjaciół pary, którzy chętnie publikowali fotografie z tego wydarzenia na swoich mediach społecznościowych.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się oczywiście znajomi aktorów z serialu TVN. Zdjęciami ze ślubu pochwaliła się między innymi Karolina Pondo.

Życzę wam – Małgorzato Heteryk i Erneście Musiale – cudownych chwil i najpiękniejszej podróży razem przez kolejne lata! Kochamy was słodziaki nasze! STO LAT MŁODEJ PARZE

Ślub
Instagram

My także pragniemy życzyć nowożeńcom wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Źródło: Pudelek.pl

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze