Rozenek chwali się płaskim brzuchem. Fanka dostrzegła coś szokującego!

Małgorzata Rozenek ponad rok temu ostro wzięła się za siebie. Obecnie jest bardzo szczupła, czy wręcz wychudzona.

Wiosną 2022 r. Małgorzata Rozenek wzięła udział w obozie treningowym u Anny Lewandowskiej. I choć ćwiczyła już wcześniej, to ten wyjazd dał jej prawdziwego „kopa”.

Od tej pory celebrytka nie ustaje w treningach. Co więcej ćwiczy bardzo wcześnie bo około 5-6 rano. Najprawdopodobniej też znacznie obniżyła kaloryczność posiłków.

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

W najnowszym wpisie pochwaliła się swoją sylwetką i przy okazji zachęciła do skorzystania z jej cateringu dietetycznego.

 

To co jemy, ma znaczący wpływ na nasze ciało i sylwetkę. Wiecie o tym dobrze 😁 Ja od dawna zwracam uwagę na to, co jem. W mojej diecie od @mrm.foods.catering #markawłasna znajdują się produkty bogate w błonnik, takie jak warzywa, owoce i pełnoziarniste produkty zbożowe. Nie jem mięsa ograniczam nabiał i węglowodany (z tym mam największy kłopot 🤷‍♀️😁) Dodatkowo, piję dużo wody i regularnie się ruszam, mam więcej energii i lepsze samopoczucie.

– napisała.

 

Tymczasem jedna z fanek dostrzegła coś szokującego. Chodzi o to, że zwykle rodzice dają do jedzenia swoim dzieciom to, czym sami się żywią. Często nawet jest tak, że pociechom kupujemy lepsze, zdrowsze rzeczy. Tymczasem obserwatorka Rozenek, pani Monika zauważyła:

 

Pani taka filigranowa sylwetka a synowie z pierwszego małżeństwa to chyba pomijani w tym zdrowym trybie życia które pani publikuje i poleca 🤔

 

Przypomnijmy, że Małgorzata z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem ma dwóch synów – Stanisława (ur. 2006) i Tadeusza (ur. 2010). Starszy z nich ostatnio bardzo wyrósł, jednak młodszy faktycznie ma trochę do zrzucenia. Najwyraźniej więc Tadzio nie korzysta z cateringu swojej mamy. Zdjęcia poniżej.

 

Zobacz też:

Natalia Siwiec waży zaledwie 50 kg! Celebrytka zdradziła tajniki swojej diety!

 

screen https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

screen https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Komentarze

Komentarze