MAŁGORZATA ROZENEK otwarcie mówi o IN VITRO. Publicznie OSKARŻA rząd PiS, oto że…

Małgorzata Rozenek- Majdan zdecydowała się publicznie, aby oskarżyć rząd PiS o to, że nie potrafią wesprzeć miliona Polaków.

„Perfekcyjna Pan Domu” jest mamą dwóch synów: Stanisława oraz Tadeusza, którzy przyszli na świat właśnie metodą in vitro. Obecnie gwiazda stara się o kolejną ciążę ze swoim mężem Radosławem Majdanem.

 

Małgorzata Rozenek Majdan otwarcie mówi, że bezpłodność to choroba, na którą sama choruje, a oprócz niej także miliony Polek. Celebrytka powiedziała: „oskarżam PiS o to, że odwraca się plecami do trzech milionów chorujących obywateli, ignoruje ich”.

 

Kobieta podkreśla jak pracochłonna i kosztowna jest to procedura, która opiewa się nie tylko na środkach finansowych, ale przede wszystkim na zdrowiu i emocjach kobiet, które pragną zostać matkami. Małgorzata dodaje:  „Polska ma rewelacyjne ośrodki leczenia niepłodności, mamy jeden z najwyższych odsetków udanych ciąż -około 40 procent. I jako jedyny kraj w Unii Europejskiej nie mamy refundacji in vitro”.

 

ZOBACZ TEŻ:Oto ROŚLINY doniczkowe, które LECZĄ. Czy masz je w swoim domu?

 

Małgorzata Rozenek- Majdana w imieniu swoim oraz miliona bezpłodnych Polek, otwarcie zarządała od polityków refundacji in vitro.

 

View this post on Instagram

3 miliony Polek i Polaków cierpi na chorobę niepłodności. 3 miliony ludzi, którzy bez pomocy lekarzy nigdy nie zostaną rodzicami. Ci ludzie zostali zostawieni sami sobie… W niezwykle szczerej rozmowie z Renatą Kim staramy się zrozumieć dlaczego Państwo nie dostrzega cierpienia tak wielu swoich obywateli. Dlaczego neguje wartość życia ponad 8 mln ludzi na całym świecie? 8 milionów ludzi, którzy urodzili się dzięki metodzie In Vitro. Od jutra nowy numer @newsweekpolska. Głęboko wierzę, że w kraju w którym prawie 80% obywateli popiera In vitro, takie wywiady mogą coś zmienić. Dziękuje @newsweekpolska za miejsce, w którym mogłam być głosem tych wszystkich osób, bo jestem Mamą Stasia i Tadzia, których mam dzięki In vitro

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

 

Źródło:viva.pl

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze

Komentarze