Małgorzata Trzaskowska nagrała spot. Coś jej się pomyliło? (VIDEO)

Małgorzata Trzaskowska to od 2002 roku żona kandydata na Prezydenta Polski – Rafała Trzaskowskiego.

Razem mają dwójkę dzieci Aleksandrę (2004) i Stanisława (2009). Małgorzata Trzaskowska skończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie, a w latach 2007–2019 zajmowała się sprawami promocji w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy.

Jak podkreśla żona Trzaskowskiego, w przypadku wygranej męża, chciałaby być aktywną prezydentową. Zapewne też w związku z tym nagrała spot (wyborczy?). Małgorzata Trzaskowska swoje słowa kieruje tylko i wyłącznie do kobiet. Na video mówi:

 

Jestem kobietą, matką i żoną. Jestem Polką. Jestem jedną z nas, bo my, kobiety tworzymy wspólnotę. Jesteśmy razem na dobre i na złe. Wspieramy się i stawiamy dobro naszych bliskich przed własnym. Obiecuję, że będę ciężko pracować i z całą siłą wzmacniać to, co nas łączy

 

Dalej żona Trzaskowskiego wskazuje na cztery, najważniejsze dla niej słowa. Jest to łączenie, sprawczość, odwaga i szacunek:

 

Oto cztery słowa, w które wierzę, i które definiują naszą kobiecą siłę. Łączenie – bo my, kobiety, mamy to we krwi. Sprawczość – bo to my, kobiety, pchamy sprawy naprzód. Odwaga – bo codziennie stawiamy czoła wielu problemom. I szacunek bo wszyscy na niego zasługują.

 

Na koniec Małgorzata Trzaskowska apeluje do kobiet, by były razem z nią:

Będę głosem kobiet w sprawach dla nas najważniejszych. Zdrowie, edukacja naszych dzieci i wnuków, bezpieczeństwo i równe szanse. Nic o nas bez nas. My, Polki, tworzymy wspólnotę. Razem mamy supermoc. Bądźcie ze mną!

 

W swoim spocie żona Trzaskowskiego wydaje się osobą bardzo zaangażowaną i zdecydowaną. Wygląda na kogoś, kto chce pociągnąć za sobą grupę kobiet.

Oglądając jednak nagranie zastanawiamy się, czy coś jej się nie pomyliło: czy na prezydenta kandyduje Rafał czy Małgorzata? I kto tak naprawdę ma rządzić? Jak sądzicie?

 

Zobacz też: Andrzej Duda komentuje okładkę gazety FAKT. Przekonał Was? (18+)

 

Wspólnota kobiet

Będę głosem kobiet w sprawach dla nas najważniejszych. Nic o nas bez nas. My, Polki, tworzymy wspólnotę. Razem mamy super moc. Bądźcie ze mną!

Gepostet von Małgorzata Trzaskowska am Samstag, 4. Juli 2020

Komentarze

Komentarze