Maluch podbiegł, żeby zobaczyć goryla. Nikt się nie spodziewał tego, CO SIĘ ZA CHWILĘ STANIE!

2-letni Izajasz wybrał się z rodziną na wycieczkę do ZOO w Columbus. To, co się tam stało przeszło najśmielsze wyobrażenia…

Pierwsza wizyta w ZOO

2-letni Izajasz wybrał się z rodziną na wycieczkę do ZOO w Columbus. Maluch był w ZOO po raz pierwszy i był niezwykle podekscytowany, kiedy ujrzał małego goryla. Uradowany chłopiec od razu pobiegł w kierunku klatki, aby mieć lepszy widok na zwierzaka. Nikt się nie spodziewał tego, co wydarzy się za chwilę! Na szczęście, rodzice chłopca zarejestrowali wszystko na wideo!

Ludzie przecierali oczy

Gdy Izajasz podbiegł do klatki goryla, wspiął się na skalisty teren, aby mieć lepszy widok na Kamoli – młodego goryla jego rozmiarów. Kiedy Kamoli zobaczył Izajasza, natychmiast wstał i przeszedł na drugą stronę drzewiastego filaru, który zasłaniał widok Izajasza. Następnie goryl obejrzał się za siebie, aby zobaczyć, czy dziecko go śledzi. Rzeczywiście tak się stało. Rozbawiony Izajasz pobiegł na drugą stronę, żeby móc zobaczyć Kamoli.

Ich interakcja wkrótce przekształciła się w uroczą zabawę zwierzęcia z człowiekiem. Spodziewałybyście się takiej reakcji po tym stworzeniu?

Czytaj też: 5 oznak, że twoje dziecko jest gotowe na zwierzaka

Źródło: YouTube

Zdjęcie: YouTube

Komentarze

Komentarze