Marcela Leszczak oficjalnie SINGIELKĄ! Opublikowała NAGIE…

Marcela Leszczak wróciła właśnie oficjalnie na rynek singli! Modelka wrzuciła do sieci nagie zdjęcie i zamieściła wiele mówiący wpis…

Marcela Leszczak i Michał Koterski nie są już parą!

Właśnie potwierdziły się plotki, które krążyły w sieci już dawna. Marcela Leszczak i Michał Koterski nie są już razem! O pierwszych problemach w związku znanej pary mówiło się już kilka miesięcy temu, kiedy to znana z udziału w programie „Top Model” modelka, zaczęła wrzucać do sieci niepokojące wpisy, z których wynikało, że w jej życiu uczuciowym nie dzieje się ostatnimi czasy najlepiej.

Dziś już wiemy, że definitywnie doszło do rozstania. Marcela opublikowała właśnie w sieci bardzo odważne zdjęcie. Na fotce widzimy jej nagie piersi, ramiona i uśmiechniętą twarz. Jeden z fanów zapytał modelkę, czy narzeczony nie jest zazdrosny, na co ta odpowiedziała:

„Nie mam narzeczonego. Teraz Frysio jest najważniejszym mężczyzną na świecie” – odpowiedziała.

Czytaj też: Czy można przewidzieć rozpad związku na podstawie… Facebooka?

singielką
Instagram

Nie zabrakło też głosów ostrej krytyki pod adresem Leszczak.

„Najlepsze było nagranie jak mówiłaś, że Twoje koleżanki dodają zdjęcia z dekoltami a Ty zawsze tak skromnie w sensie nie wydekoltowana itd, bo Twoi rodzice Cię obserwują na insta. I tak się zastanawiam Twój ex Michał teraz modli się, biblia Bóg święty i te sprawy a Ty zaczęłaś dodawać nagie zdjęcia hmm trochę też to takie dziwne, ale oczywiście bardzo mi się podoba to zdjęcie. Jesteś piękna kobietą”.

Inni komentujący wprost rozpływali się nad odważną fotką modelki i życzyli jej szczęścia w poszukiwaniu nowego mężczyzny.

„Piękna!❤️W pierwszej chwili myślałam, że to Scarlett Johansson”.

„No jest Pani piękna, co też tutaj dużo pisać”.

„Tylko dojrzałe emocjonalnie kobiety potrafią patrzeć na inne kobiety z podziwem a nie zazdrością. Bardzo sensualne zdjęcie”.

„Znajdzie pani lepszego faceta! Powodzenia!”.

Wszystko wskazuje więc na to, że Marcela wkroczyła właśnie oficjalnie na rynek singielek.

Czytaj też: Iwona Węgrowska opowiedziała o swoim życiu… „Jest ogień!”

singielką
Instagram
singielką
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze