Marcelina Zawadzka pokazała SIOSTRĘ! Która to która?

Być może nie każdy to wie, ale Marcelina Zawadzka ma rodzoną siostrę – Karolinę. Była Miss Polonia właśnie pochwaliła się nią na Instagramie. Okazja była szczególna, ponieważ dziewczyna już wkrótce…

Jak dwie krople wody

Marcelina Zawadzka opublikowała właśnie na swoim Instagramie zdjęcie z siostrą – Karoliną. Widzimy na nim, jak dziewczyny dają sobie siostrzanego buziaczka. Musimy przyznać, że na fotce wyglądają, jak dwie krople wody. Są do siebie tak podobne, że zaczynamy się nawet zastanawiać, która z nich to która? Co ciekawe, na innych zdjęciach podobieństwo nie jest już tak uderzające.

Dlaczego Marcelina zdecydowała się pokazać swoją siostrę? Okazuje się, że…

Czytaj też: Dzieci, które mają starszych BRACI mają GORSZE…

siostrę
Instagram

Idą wielkie zmiany

Z opisu pod zdjęciem wynika, że Karolina szykuje się do ślubu!

„Moja siostra wychodzi za mąż 🤩👰🏼💋🙌🏻🙏💗💍#happysisters #happyme #happylife #wedding #ilovemysis #bridesmaid 👩🏼👩🏽 @k.zawadzka 😻@monika_zbrzezna_mua dziękujemy ze zadbałaś o nasze makijaże tego wyjątkowego dnia💗💗” – napisała pod zdjęciem przepełniona dumą Marcelina.

Czy Marcelina też wyjdzie za mąż?

Co ciekawe, bardziej znana z sióstr, póki co, nie spieszy się z zamążpójściem. 30-latka niedawno poinformowała, że oficjalnie rozstała się z Rafałem Jonkiszem, z którym spotykała się przez niecały rok. Następnie krążyły plotki, że Miss Polski 2011 i zwycięzca szóstej edycji programu „Top Model” Patryk Grudowicz są parą, jednak okazały się one nieprawdą.

Jak wam sie podobają siostry Zawadzkie?

Czytaj też: Siostra Anny Przybylskiej pokazała GRÓB AKTORKI! JEST…

siostrę
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze