Marcin Tyszka sfotografował ciężarną Annę Lewandowską! Jak wyszła?

Anna Lewandowska w obiektywie Marcina Tyszki! Jak oceniacie?

Fotograf sław

Marcin Tyszka sfotografował jak dotąd wiele znanych i pięknych kobiet. Przed jego obiektywem stawały już największe światowe modelki, aktorki oraz piosenkarki. Teraz przyszła pora na Annę Lewandowską. Jak wypadła w obiektywie jednego z najlepszych fotografów świata?

ciężarną
IG

Uwiecznił jej ciążę

Wiele kobiet marzy o uwiecznieniu swojej ciąży przez profesjonalistę. Ania miała to szczęście, że jej brzuszek sfotografował sam Marcin Tyszka, którego zdjęcia gościły już w tak prestiżowych magazynach jak “Vogue” czy “Harper’s Bazaar”.

Na Instagramie Marcina pojawiła się fotka ciężarnej Ani, na której widzimy ją “powieloną” osiem razy.

Proszę nie regulować odbiorników 🤓Nasze pierwsze spotkanie na planie @annalewandowskahpba wpadła na moment, naturalna, energetyczna i taaaaaaaaaaak uśmiechnięta 😄, musiałem uwiecznić te chwile. Moje stare szkiełka do aparatu poszły w ruch …. i mamy odlot 👀….TurboMama to i też turbo efekt … aaa gdyby tak sześcioraczki ? 👶🏻👶🏼👶🏻👶🏼👶🏻👶🏼” – Tyszka napisał pod zdjęciem umieszczonym na swoim Instagramie.

Czytaj też: Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Z BRZUSZKIEM! Duży?

ciężarną
IG

Czy Ani spodobało się to zdjęcie?

Najwidoczniej tak. Trenerka skomentowała je bowiem w samych superlatywach:

“W obiektywie mistrza” – napisała.

Przypomnijmy, że trenerka zostanie już wkrótce po raz drugi mamą. Ania i jej mąż Robert Lewandowski, oczekują przyjścia na świat drugiej córeczki. Para wychowuje już 2-letnią córkę Klarę.

Czytaj też: Anna Lewandowska leczy TYM swoje dziecko! Fanki oniemiały!

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze