Marta Żmuda Trzebiatowska jest załamana! „Co z nami jest nie tak”?

Marta Żmuda Trzebiatowska (38 l.) to popularna i lubiana aktorka. W ostatnim czasie grała w serialu „Blondynka”, filmie „Bejbis”, czy „Nowi sąsiedzi”.

Jeśli chodzi o życie prywatne, to aktorka stara się nie ujawniać zbyt wiele. Marta Żmuda Trzebiatowska jest żoną aktora – Kamila Kuli i mamą dwójki dzieci. 38-latka poszła bardzo daleko jeśli chodzi o ochronę wizerunku swoich dzieci, bo nie tylko nie pokazuje ich w sieci, ale nawet nie ujawniła ich imion.

Decyzja ta wydaje się słuszna szczególnie, że aktorka jest bardzo wyczulona na sprawę hejtu. Niedawna sytuacja wywołała w niej gorzkie refleksje.

 

https://www.instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial/

 

Żmuda Trzebiatowska nawiązała do muzycznych nagród Grammy. Podczas ceremonii, Beyonce dostała trzy statuetki – za najlepsze nagranie dance/elektroniczne („Break My Soul”, najlepszy album dance/elektroniczny („Renaissance”), najlepszą piosenkę R&B („Cuff It”) i najlepszy tradycyjny występ R&B („Plastic Off the Sofa”). Tym samym wokalistka łącznie w swoim życiu dostała 32 nagrody.

 

Kilkam dziś w info na temat Grammy – Beyoncé rozwala system. Sama od lat lubię jej płyty, byłam na koncercie – to kobieta petarda! Piękna i utalentowana. A wiecie co głównie czytam w komentarzach: że jest gruba, że się spasła, że Polki po trójce dzieci wyglądają lepiej niż ona choć takiej kasy nie mają. 😖😖😖

– relacjonuje Marta.

 

>>>Masz problemy z jelitami? Koniecznie wypróbuj tę dietę!

 

Aktorka nie może pojąć, skąd w ludziach jest tyle jadu:

 

Co z nami jest nie tak! (…)

 

Bardzo, bardzo, bardzo to smutne.
Kto powiedział, że rozmiar XS / S jest jedynym słusznym rozmiarem?!
Czy to serio jest takie ważne!?

 

Na koniec stwierdziła, że tego typu negatywne komentarze ujawniają jedynie kompleksy osób krytykujących. Hejterom życzyła, by potrafili zaakceptować i pokochać siebie.

 

>>>Rozenek na trening założyła szokujące spodnie! „podwiń te nogawki bo się wypier*olisz 😂”

 

Komentarze

Komentarze