Marzy ci się romans z kolegą z pracy?! Wyznanie tej kobiety, niech będzie dla ciebie przestrogą

Kobieta przyznaje, że wróciła do codziennego trybu pracy, kolega nie dawał jej spokoju. Ciągle przychodził do jej gabinetu i opowiadał o wspólnej przyszłości, planach, wyjazdach. Dla A. ta noc była jedynie odskocznią. Mężczyzna nie dawał za wygraną. Pytał, czy wybierze się z nim na obiad/ kawę/kolację/do kina/ na kręgle. Autorka wyznania odmawiała, a on ciągle ponawiał te swoje pytania.

Najgorsze było dopiero przed A. Mężczyzna opowiedział o tym co wydarzyło się tamtej nocy wszystkim współpracownikom. Kłamał, że między nimi zanosi się na stały związek. Dziewczyna była zmuszona się przełamać i kontrować wszystkie te informacje. Przyznaje, że jej słowa odbijały się jak grochem o ścianę, współpracownicy zaczęli plotkować. Czuła się zażenowana i zawstydzona.

Bardzo żałuję tamtej nocy, gdybym mogła cofnąć czas, nigdy nie poszłabym z nim do łóżka. Nie wiedziałam nawet, że on się w tak dziwny sposób zaangażuje i że będę miała przez to wszystko tyle problemów… Już nigdy żadnych romansów w pracy, nigdy! – tłumaczy autorka wyznania i przestrzega przed nieodpowiednimi decyzjami inne kobiety.

Źródło: poradnikkobiet.pl

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze