Masz NADWAGĘ? Te 3 proste zasady WYSTARCZĄ, by cieszyć SIĘ SZCZUPŁĄ SYLWETKĄ!

Zastanawiasz się co zrobić, by wreszcie pozbyć się niechcianej oponki i ciągle powracającego efektu jo jo. Okazuje się, że to prostsze niż myślisz. Wystarczy wprowadzić w życie 3 proste zasady! Znajdziesz je poniżej.

1. Wyeliminuj alkohol

Być może ciężko Ci nawet o tym pomyśleć (piątek wieczór bez lampki wina?), ale uwierz nam, że zrezygnowanie z alkoholu na miesiąc jest dobrym sposobem na wyszczuplenie w szybkim tempie. Nie znaczy to, że masz pożegnać drinki na zawsze. „Jeżeli zobaczysz upragnione efekty, możesz powoli z powrotem zacząć wdrażać alkohol do diety – mówi Keri Gans, autorka książki „The Small Change Diet”.

2. Pij dużo wody mineralnej

Nasze organizmy mylą czasami odwodnienie z głodem, więc żeby zmniejszyć apetyt, dbaj o to, by odpowiednio nawadniać się przez cały dzień. Poza tym badania dowodzą, że potrawy, które składają się głównie z warzyw, takie jak zupy czy sałatki, sprawiają, że czujemy się najedzeni dłużej, choć dostarczyliśmy sobie niewielkiej liczby kalorii- przekonuje inny dietetyk, Michelle Davenport.

3. Nie jedz po 21:00 !!! (Zakładając, że kładziesz się spać około 23!)

Jeśli zjadłaś już kolację, a wciąż ciągnie Cię do lodówki, prawdopodobnie jesz z nudów, ze stresu albo z przyzwyczajenia. No i z całą pewnością dostarczasz sobie wtedy dodatkowych kalorii, czego skutkiem będzie przyrost tkanki tłuszczowej- tłumaczy autorka książki na temat odchudzania, Keri Gans.

Źródło: womenshealth.pl

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze