Dziecko i Figura

DZIECKO

Matka miała DOŚĆ BAŁAGANIARSTWA DZIECI. Wpadła na GENIALNY POMYSŁ

Jessica McGinty, bałagan, obowiązki dzieci

Wielu rodziców nie wie jak poradzić sobie z bałaganiarstwem swoich dzieci. Niedojedzone płatki z mlekiem na stole, porozrzucane na dywanie zabawki… Znacie to? Ta mama skutecznie poradziła sobie ze złymi nawykami u swoich dzieci, wprowadzając w życie pewną metodę.

Matka piątki dzieci Jessica McGinty miała już serdecznie dosyć sprzątania po swoich dzieciach. Postanowiła, że da swoim pociechom życiową lekcję.

„Dzisiaj kupiłam dzieciom piep**one wiadereczka”– napisała groźnie na jednej z facebookowych grup.

Jessica postanowiła kupić kolorowe wiaderka (można nabyć je praktycznie w każdym markecie), aby z ich pomocą pociechy uczyły się systematycznego porządku i samodzielności. Do każdego z wiaderek włożyła różne rzeczy (w jednym widać buty, jeszcze w innym zabawkę). Mama postanowiła nagradzać swoje dzieci skromnym kieszonkowym, jeżeli wszystkie poszczególne rzeczy znajdą się w odpowiednich pojemnikach. Trzeba przyznać, że pomysł uczy także dzieci logicznego myślenia.

Oprócz wielu zachwyconych internautek, znajdowały się również te, które negowały pomysł Jessici, uważając go za nieludzki.

„Całkowicie się nie zgadzam, że moim zadaniem jest sprzątać po nich do momentu ukończenia 18-stki! Jest ich pięcioro. Pracuję i studiuję. Mój partner pracuje również w pełnym wymiarze godzin. Jestem ich matką, a nie ich pokojówką. Moim zadaniem jest uczyć ich odpowiedzialności i samowystarczalności”- powiedziała Jessica.

Jessica McGinty, bałagan, obowiązki dzieci

Brawo! My jesteśmy pod wrażeniem. A wy co sądzicie o takim pomyśle?

Zobacz też: TO ZWYRODNIALEC nie OJCIEC! Dokonał MAKABRY na oczach 6-letniego SYNA

Źródło: dailymail.co.uk

Źródło zdjęcia: dailymail.co.uk

  
Wyżej