Dziecko i Figura

DZIECKO

TO ZWYRODNIALEC nie OJCIEC! Dokonał MAKABRY na oczach 6-letniego SYNA

13-latka, morderstwo, zabójstwo dziecka

28-letni Horacio Nazareno Lucas został aresztowany w czerwcu 2012, ponieważ dopuścił się napaści seksualnej na jego psychicznie chorej szwagierce. Ledwo co wyszedł z więzienia, a już zdążył zgotować piekło własnym dzieciom!

13-letnia Leticia Tanzi Lucas, córka Horacio złożyła oświadczenie do władz brazylijskich, informujące o tym, że jej ojciec wykorzystał ją seksualnie. Kiedy się o tym dowiedział, próbował zmusić ją do wycofania swoich zarzutów, jednak dziewczynka była nieugięta. Mężczyzna był dotychczas skazany na 8 lat pozbawienia wolności za gwałt na siostrze żony.

2 października recydywista wyszedł na wolność, by móc złożyć zeznania w sprawie zarzutów o molestowanie córki. Wcześniej starał się nakłonić żonę oraz córkę by wycofały swoje obciążające go zeznania. 13-letnia Leticia odmówiła, co doprowadziło ojca do białej gorączki. Najpierw zaatakował żonę, bijąc ją w twarz. Kobieta zdołała uciec do sąsiadów i poprosiła ich o pomoc. Horacio zamknął się w jednym pokoju z 13-letnią córką i 6-letnim synem. Następnie zaatakował córkę nożem, zadając jej kilka ran kłutych. Po wszystkim uciekł z miejsca tragedii.

Przerażony 6-letni brat ofiary wybiegł przed dom i zaczął krzyczeć. Jego wołanie usłyszeli policjanci, którzy akurat przejeżdżali obok domu, w którym doszło do makabrycznego zdarzenia. 13-latka została przewieziona do szpitala. Mimo wysiłków lekarzy, nie udało się jej uratować. Do tej pory nie udało się odnaleźć ojca, który zabił Leticię.

Zobacz też: IDIOTYCZNE porady dla MOLESTOWANYCH uczennic! Polski PODRĘCZNIK zaleca, aby DZIEWCZYNKI były dla swojego oprawcy…

Źródło: whatsnew2day.com

Źródło zdjęcia: whatsnew2day.com

 

 

 

  
Wyżej