MATKA sypiała z chłopakami SWOICH CÓREK! Jeden z nich miał… 14 lat! Zobacz, co jej grozi

MATKA sypiała z chłopakami SWOICH CÓREK! Jeden z nich miał… 14 lat! Pochodzącej z Kalifornii 41-letniej Coral Lytle grozi więzienie, ponieważ obcowała seksualnie z małoletnimi. Nie tylko zawiodła swoje córki, ale również męża. Kobieta stanęła przed sądem i usłyszała 21 zarzutów.

Coral Lytle poznała chłopców, kiedy przychodzili w odwiedziny do jej córek. Niedługo później kobieta wdała się z nastolatkami w romans i wykorzystywała ich seksualnie. Sprawa miała miejsce 2017, jednak dopiero teraz toczy się postępowanie wobec oskarżonej. Jeden z chłopców miał 14 lat, natomiast drugi 15.

Funkcjonariuszom policji z Tulare udało się ustalić, że Coral Lytle spotykając się z małoletnimi częstowała ich cygarami oraz alkoholem, a następnie obcowała z nimi. Sprawa ujrzała światło dzienne, gdy do męża 41-latki przyszedł jeden z chłopaków, dręczony wyrzutami sumienia. Opowiedział o swoim romansie z Coral Lytle. Niedługo później na policję zgłosił się drugi nastolatek, a kobietę aresztowano. W międzyczasie mąż Coral Lytle złożył pozew rozwodowy.

Kobiecie postawiono 21 zarzutów. W świetle prawa stanu Kalifornia każde obcowanie płciowe z osobą nieletnią traktowane jest automatycznie jako gwałt (tzw. statutory rape).

Początkowo kobieta miała usłyszeć wyrok w zawieszeniu, jednak sąd uznał, że nie byłaby to kara adekwatna do tego co zrobiła Coral Lytle. Niebawem odbędzie się kolejna rozprawa.

Źródło: Daily Mail

Zobacz też: Lekarz spłodził co najmniej 49 dzieci! Do zabiegów IN VITRO UŻYWAŁ WŁASNEGO NASIENIA

Komentarze

Komentarze