Meghan Markle i książę Harry będą mieli drugie dziecko! Zaczęli już…

Meghan Markle i książę Harry planują drugie dziecko! Para chce wkrótce zacząć intensywne starania o to, żeby dać małemu Arhciemu braciszka lub siostrzyczkę…

Przeprowadzka do USA

Ostatnie miesiące były przełomowe w życiu księżnej Meghan i księcia Harry’ego. Na początku stycznia para poinformowała w mediach społecznościowych, że chce odsunąć się od rodziny królewskiej i zamierza dzielić życie między Wielką Brytanię i Amerykę Północną. Ale to nie wszystko! Zapowiedziała też, że zamierza starać się o niezależność finansową.

Wiele osób sądziło, że Meghan i Harry na stałe osiądą w Kanadzie, ale zdecydowali się jednak na słoneczną Kalifornię. Para zamieszkała już w Los Angeles, gdzie cieszy się wolnością i spędza czas razem ze swoim synkiem Archiem. Jak się okazuje, Meghan i Harry zaczęli już snuć plany związane z drugą ciążą i liczą, że ich synek będzie wkrótce miał rodzeństwo.

Czytaj też: Księżna Meghan i książę Harry wybrali się do lasu. Nie spodziewali się, że zostaną…

dziecko
IG

W rozmowie z “Us Weekly” przyjaciel pary zapewnił, że jak tylko Meghan i Harry na dobre “zadomowią się” w Los Angeles, rozpoczną starania o kolejne dziecko.

„Postarają się o drugie dziecko już niedługo. Teraz chcą się zadomowić w nowym środowisku i dać Archiemu jak najwięcej swojej uwagi. Wciąż cieszą się przecież pierwszymi latami jego życia. Podjęli już decyzję, że będą mieć drugie dziecko, ale nie chcą nakładać na siebie zbyt dużej presji” – czytamy.

Czy Meghan zostanie wkrótce po raz drugi mamą? Wszystko wskazuje, że tak!

Czytaj też: Księżna Meghan i książę Harry są ZAŁAMANI! Wydali oficjalne oświadczenie…

Źródło: Plotek

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze