Meghan Markle jest na ścisłej diecie w ciąży! Nie dla niej zachcianki!

Meghan Markle i książę Harry oczekują swojego drugiego dziecka. Córeczka przyjdzie na świat już latem. Meghan przestrzega ścisłej diety i nie pozwala sobie, jak inne ciężarne, na zachcianki i smakołyki.

W Walentynki

Meghan Markle i książę Harry nowinę o drugim dziecku ogłosili 14 lutego. To już druga taka sytuacja bo informację o narodzinach Archiego, również przekazali w Dzień św. Walentego. Ich córeczka urodzi się latem. Meghan Markle zrobiła wyjątek dla Oprah Winfrey, której udzieliła telewizyjnego wywiadu. Ten wywołał wiele kontrowersji. Jednak od tego czasu zaszyła się w domu i unika zgiełku. Czeka na córkę.

Ścisła dieta

Podczas pierwszej ciąży Meghan Markle cierpiała na poranne mdłości. Teraz jest inaczej. Żona księcia Harrego przeszła na specjalnie dla niej stworzoną dietę. Ta ma zapobiec wcześniejszym dolegliwościom ciążowym. Meghan Markle nie ulega ciążowym zachciankom. Skrupulatnie trzyma się wyznaczonej diety. Ta jest głównie oparta na świeżych owocach i warzywach. W diecie nie ma też glutenu. Ponoć miała ochotę na makaron, ale musiała odmówić sobie tego dania. Amerykanka często wybiera owoce organiczne jak podają media zza oceanu to pozwala zachować Meghan zdrowie i dobrą formę.

Giełda imion

Bukmacherzy już zacierają ręce i obstawiają imię dla dziewczynki, na które zdecydują się Sussexowie. Wśród imion pojawiają się takie jak: Alexandra, Diana czy Elizabeth. A jak będzie naprawdę? Wszystko okaże się już latem.

źródło: plotek.pl

zdjęcie: Meghan, Duchess of Sussex/Facebook

Komentarze

Komentarze