Meghan Markle jest zrozpaczona… Z USA napłynęły FATALNE informacje!

Meghan Markle jest załamana. Chodzi o jej matkę – Dorię. Niestety, informacje, które do nas napływają…

Przeprowadzka do USA

Meghan i Harry przeprowadzili się niedawno do słonecznej Kalifornii. Para zamieszkała w Los Angeles, gdzie cieszy się wolnością i spędza czas razem ze swoim synkiem Archiem. Jak się okazuje, Meghan i Harry zaczęli już snuć plany związane z drugą ciążą i liczą, że ich synek będzie wkrótce miał rodzeństwo.

Powód do zmartwień

Niestety, Meghan ma od niedawna prawdziwy powód do zmartwień. Chodzi o jej matkę – Dorię Ragland, z którą nie widziała się już od miesięcy! Wszystko to ma oczywiście związek z kwarantanną i obowiązującymi na całym świecie obostrzeniami.

Czytaj też: Kobiety z całego świata GOLĄ GŁOWĘ! POWÓD SZOKUJE!

USA
IG

Meghan jest załamana

Mimo iż matka Meghan mieszka niedaleko niej, od dawna nie miały okazji się ze sobą spotkać.

Meghan ma absolutnie złamane serce. W końcu jednym z głównych powodów, dla których zdecydowała się zamieszkać w Los Angeles, była bliskość mamy. Ze względu na swój wiek Doria oczywiście musi być ostrożna, a Meghan i Harry ściśle przestrzegają wszystkich formalnych wytycznych dotyczących izolacji od innych ludzi” – donosi news.com.au.

Portal dodaje, że Meghan każdego dnia rozmawia ze swoją mamą przez internet, ale to oczywiste, że nic nie jest w stanie zastąpić spotkania „twarzą w twarz”.

Miejmy nadzieję, że sytuacja wróci wkrótce do normy i Meghan będzie mogła spotkać się ze swoją mamą…

Czytaj też: To SZOK, co szykuje na święta Biedronka! Wszystko przez KORONAWIRUSA!

IG

Źródło: Plotek

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze