Meghan Markle zagrała wszystkim na nosie! ZOBACZ, co zrobiła!

Mimo iż ostatnie tygodnie nie były dla niej najłatwiejsze, Meghan Markle pokazała właśnie, że niespecjalnie przejmuje się medialną krytyką, jaka na nią spadła…

Zaniepokojony książę Harry

Pisaliśmy ostatnio, że Harry i Meghan wypowiedzieli prawdziwą wojnę tabloidom, które coraz bardziej zaczynają zachodzić im za skórę. Odkąd księżna pojawiła się w rodzinie królewskiej, każdy jej krok jest śledzony przez paparazzich, przez których jest dosłownie prześladowana. Książę porównał nawet całą sytuację do problemów z jakimi przyszło się zmierzyć jego nieżyjącej już mamie księżnej Dianie, która zmarła 31 sierpnia 1997 roku w tunelu Alma w Paryżu.

Za wszelką cenę ochronić Meghan 

Nic dziwnego, że po tym, jak Harry stracił swoją najukochańszą matkę, postanowił zrobić wszystko, by to samo nie stało się z jego żoną. Książę wypowiedział prawdziwą wojnę tabloidom po tym, jak brytyjskie media opublikowały prywatny list księżnej Meghan do ojca oraz po doniesieniach, że osobista poczta w telefonie księcia może być podsłuchiwana.

Harry walczy jak lew o dobro swojej rodziny – ukochanej żony Meghan i małego Archiego. Pałac Buckingham potwierdził, że książę Harry złożył pozew przeciw wydawcom dwóch popularnych na Wyspach Brytyjskich tabloidów – „The Sun” oraz „Daily Mirror”. Książęca para planuje nawet wyjechać na kilka tygodni do USA, żeby odciąć się od całej tej medialnej burzy.

Zagrała wszystkim na nosie

Podczas jednej z ostatnich imprez, księżna Sussex dała wszystkim do zrozumienia, że niespecjalnie przejmuje się falą medialnej krytyki. Meghan odwiedziła Royal Albert Hall, gdzie właśnie rozpoczął się doroczny szczyt One Young World. Jest to organizacja zrzeszająca młodych liderów z całego świata.

Wyglądała zniewalająco

Meghan wyglądała wprost zjawiskowo na gali a na jej twarzy przez cały czas gościł przepiękny, szczery uśmiech. Księżna wybrała na tę okazję długą elegancką suknię z kolorze fioletu oraz granatowe szpilki. Prawdziwego uroku dodawały jej rozpuszczone, lekko falowane włosy.

Widać, że ma się już o wiele lepiej?

Czytaj też: WALKA o życie Meghan Markle?! Książę Harry wyznał prawdę!

https://www.instagram.com/p/B37pJPFnvto/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/B37o4TEn4Xv/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Źródło: People

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze