WALKA o życie Meghan Markle?! Książę Harry wyznał prawdę!

Książę Harry postanowił powiedzieć „dość” i pozwał tabloidy za to, że prześladują jego ukochaną żonę Meghan Markle. Książę porównał nawet całą sytuację do problemów z jakimi przyszło się zmierzyć jego nieżyjącej już mamie księżnej Dianie, która zmarła 31 sierpnia 1997 roku w tunelu Alma w Paryżu.

Prześladowanie Diany 

Po rozstaniu z księciem Karolem, życie księżnej Diany zamieniło się w prawdziwe piekło. Księżna wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że czuła się osaczona i coraz gorzej radziła sobie z zaistniałą sytuacją. Podupadała na zdrowiu psychicznym a każdy jej krok był śledzony przez paparazzich. Diana była zupełnie pozbawiona prywatności. Mimo iż Harry był wówczas małym chłopcem, dobrze pamięta jak trudne życie miała jego ukochana mama. Diana zginęła w tragicznych okolicznościach 31 sierpnia 1997 roku w tunelu Alma w Paryżu.

Za wszelką cenę chce chronić Meghan 

Nic dziwnego, że po tym, jak Harry stracił swoją najukochańszą matkę, postanowił zrobić wszystko, by to samo nie stało się z jego żoną. Książę wypowiedział prawdziwą wojnę tabloidom po tym, jak brytyjskie media opublikowały prywatny list księżnej Meghan do ojca oraz po doniesieniach, że osobista poczta w telefonie księcia może być podsłuchiwana.

Harry powiedział „DOŚĆ!”

Harry walczy jak lew o dobro swojej rodziny – ukochanej żony Meghan i małego Archiego. Pałac Buckingham potwierdził, że książę Harry złożył pozew przeciw wydawcom dwóch popularnych na Wyspach Brytyjskich tabloidów – „The Sun” oraz „Daily Mirror”.

Harry jest bardzo negatywnie nastawiony do brukowców i zapowiedział z nimi ostrą walkę.

Słusznie?

Czytaj też: Meghan Markle WYJAWIŁA PRAWDĘ o swoim dziecku! Czuliśmy, że tak będzie…

https://www.instagram.com/p/B3xH2NqH6i7/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Pomponik.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze