Mężczyzna przeglądał GOOGLE STREET VIEW! Zobaczył SWOJĄ ŻONĘ, która…

Pewien mężczyzna przeglądał zdjęcia ulic w aplikacji Google Street View, chcąc zaplanować najbliższą wycieczkę. To co zobaczył na jednym ze zdjęć wydało mu się szokujące…

Jedno ze zdjęć przedstawiało kobietę siedzącą na ławce, a także leżącego mężczyznę, który trzymał głowę na kolanach ukochanej. Na fotografiach wyraźnie widać, że kobieta gładzi mężczyznę po włosach. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że sam zainteresowany rozpoznał na zdjęciach Google Street View znajomą mu osobę.

Mąż kobiety zdał sobie sprawę, że ubrania kobiety z fotografii są identyczne z ubraniami jego małżonki! Kiedy przybliżył obraz, uświadomił sobie, że to w rzeczywistości jego żona. Pomimo, że zdjęcia pochodzą z 2013 roku, pokazał je żonie i gniewnie przyznał, że była mu niewierna! Po tej przykrej sytuacji- para wzięła rozwód.

Zdjęcia zostały zrobione w Limie, stolicy Peru. Zrozpaczony mężczyzna postanowił podzielić się swoim znaleziskiem z internautami. Udostępnił zdjęcia swojej żony, a jego komentarz brzmiał następująco: „Jaki świat jest mały! Wystarczyło jedynie, żeby powiedziała swojemu mężowi, że już go nie kocha”.

Google Street View, zdrada, żona zdradzała męża

Zobacz też: DAMSKI BOKSER zmaltretował TWARZ swojej DZIEWCZYNY! Zobacz FILM

Źródło: thesun.co.uk
Źródło zdjęcia:
thesun.co.uk

Komentarze

Komentarze