Mężczyzna złamał kwarantannę. Skończył w paszczy…

Nie wszyscy potrafią dostosować się do zasad kwarantanny. Niestety, dla niektórych może to się skończyć naprawdę tragicznie…

Poszedł na ryby

Pewien młody mężczyzna z Afryki miał już dosyć siedzenia w domu i postanowił zbuntować się przeciwko kwarantannie i wyjść z mieszkania. Rwandyjczyk pojechał na ryby, ale do domu już nie wrócił. Co się stało?

Czytaj też: DRAMAT gwiazdora „M jak miłość”. Koronawirus zabił jego…

kwarantannę
Pixabay

Został pożarty przez…

Mężczyzna chciał spędzić miło czas na łowieniu ryb, niestety chwila nieuwagi sprawiła, że został zjedzony przez krokodyla. Lokalne służby znalazły pourywane kończyny jego ciała leżące nieopodal rzeki Nyabarongo.

„To naprawdę przykre wieści. Jest nam tym bardziej smutno mówić o tym incydencie mając świadomość, że gdyby zmarły nie wychodził z domu, tej strasznej tragedii można by było uniknąć” – powiedziała w rozmowie z BBC Alice Kayitesi.

„Złamał zasadę mówiącą o pozostaniu w domu. Na szczęście, jest też dobra informacja, ponieważ zmarły mężczyzna był jedną z niewielu osób, które nie stosują się do zaleceń mających na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa” – dodała.

Czytaj też: Nie bój się koronawirusa! Zrób SAMA naturalny żel antybakteryjny!

kwarantannę
Unsplash

Jak wygląda sytuacja w Rwandzie?

W tym afrykańskim kraju, w którym mieszka około 12 milionów osób, potwierdzono jak dotąd tylko 40 przypadków COVID-19 i nie odnotowano żadnych zgonów.

Światowe statystyki koronawirusa

Na chwilę obecną na całym świecie koronawirusem zarażonych jest prawie 490 tysięcy osób. Ponad 22 tysiące osób zmarło, a za wyleczonych uważa się 117 tysięcy osób.

Czytaj też: Książę William ŻARTUJE SOBIE z koronawirusa! „Mam koronawirusa, umieram…”

Unsplash

Źródło: BBC

Zdjęcia: Unsplash, Pixabay

Komentarze

Komentarze