DRAMAT gwiazdora „M jak miłość”. Koronawirus zabił jego…

Dramat Tadeusza Chudeckiego z „M jak miłość”. Koronawirus nie miał litości…

Skutki pandemii

Koronawirus sieje postrach na całym świecie. Również w Polsce. Na chwilę obecną zdiagnozowano ponad 440 tys. przypadków zakażeń, z czego prawie 20 tys. osób zmarło. Okazuje się, że choroba ta dotknęła bliskiego członka rodziny jednego z aktorów „M jak miłość”. Niestety, konsekwencje okazały się śmiertelne…

Czytaj też: ZŁE wieści na temat koronawirusa! Powróci z JESZCZE większą siłą już w…

koronawirus
Pixabay

Tadeusz Chudecki stracił…

Z powodu koronawirusa zmarł bliski członek rodziny Tadeusza Chudeckiego. To jego szwagier – Albino. Aktor przekazał smutne wieści za pomocą swojego Facebooka.

„ITALIA moja druga Ojczyzna cierpi i umiera. Przedwczoraj na koronawirusa zmarł mój szwagier Albino, dzisiaj rano dowiedziałem się, ze drugi brat Giovanni został w nocy zabrany z wysoka temperatura do szpitala w Mantui. Kto się potrafi modlić niech się modli, kto ma inne sposoby niech wysyła dobra energię i życzliwe myśli. Wspomagajmy się i ratujmy”.

„Moja szwagierka powiedziała mi dzisiaj: 'Taddeo, jeżeli jesteś jeszcze zdrowy błagam nos maseczkę i rękawiczki. To bardzo ważne!’. FORZA ITALIA, SIŁY POLSKO!” – napisał na Facebooku.

Czytaj też: Epidemia koronawirusa w Polsce! Czy program 500 plus zostanie WYCOFANY?

koronawirus
IG

Kondolencje od fanów

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z kondolencjami. Słowa wsparcia przekazała aktorowi m.in. Ilona Łepkowska:

„Tadziu, wyrazy współczucia… Dobrze, że Cię szwagierka przestrzega, tylko bardzo, bardzo szkoda, że Włosi byli tak nieodpowiedzialni przez tyle tygodni… Teraz płacą za to straszną cenę. Bardzo, bardzo szkoda…” – napisała.

koronawirus

Co wspólnego aktor ma Włochami?

Okazuje się, że Chudecki posiada podwójne obywatelstwo, ponieważ przed laty ożenił się z Włoszką – Luizą. Kobieta zmarła w 2010 roku po długiej walce z chorobą. Obecnie aktor jest żonaty z Justyną, z którą ma syna Szymona.

Czytaj też: Jak zwiększyć odporność podczas epidemii koronawirusa?

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram, Pixabay

Komentarze

Komentarze