Michał Baryza jest załamany. Zmarła jego…

Michał Baryza opłakuje śmierć swojej ukochanej babci…

Kim jest Michał Baryza?

Michał Baryza jest znanym polskim modelem, który zyskał największą sławę występując w programie „Top Model”, w którym zajął drugie miejsce. 27-latek pożegnał niedawno swoją ukochaną babcię. Model nadal jest w żałobie i ze łzami w oczach wspomina babcię, która zmarła w lipcu 2019 roku na raka.

Pogrążony w żałobie

Mimo iż od śmierci kobiety minęło już ponad pół roku, Michał wciąż bardzo przeżywa śmierć swojej babci.

„Bez Ciebie to jak życie bez serca” – napisał zasmucony, dziękując jej za obecność, naukę i uprzejmość.

„Życie mi mija, lecz dni bez słońca. Nie ma Ciebie, Nie ma końca? Czy to już koniec? Czytałaś mi coś innego… że życie, że bajka, że noc jest od spania, a dzień od czytania. Chciałem. Błagałem. Tak, jak czytałaś. Żyli długo i szczęśliwie. Teraz żyjemy nieszczęśliwie bez Ciebie” – Baryza napisał w listopadzie.

Czytaj też: Nie żyje ZNANY KUCHARZ z show Polsatu! Miał zaledwie…

zmarła
Instagram

Wciąż wraca pamięcią

Model wciąż wraca pamięcią do swojej ukochanej babci – Barbary. Właśnie wstawił do sieci kolejny wpis poświęcony jej osobie…

„Są marzenia, które się już nigdy nie spełnią. To Ty robiłaś i uczyłaś mnie jak się robi najlepsze pączki na ziemi. Dzisiaj bez Ciebie to już nie to samo. Co ja zrobię? Powinniśmy już razem robić ciasto, dorzucać drożdże, jajka, mleko. Krecić wszystko i czekać, aż urośnie. Tylko bez Twojej ręki, moje pączki już będą nijakie. Wróć chociaż na chwilkę, pokaż się, że jesteś, że Ty nigdzie nie poszłaś. Zjedz z nami ciastko, napieczemy też paczków dla całej rodziny. Babciu… Przecież to się nie może tak skończyć. Już teraz? Tak szybko. Za szybko. Pamiętajcie o swoich bliskich, bo macie ich tylko raz. Doceniałem każdy dzień, chociaż nigdy nie sądziłem, że kiedyś będzie ostatni. Basia ❤️Kocham Cię, Twój wnuczek Michał” – napisał dołączając wspólne zdjęcie z babcią.

Czytaj też: NIE ŻYJE finalista programu „The Voice…”! To…

zmarła
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze