NIE ŻYJE finalista programu „The Voice…”! To…

Nie żyje 77-letni Kazimierz Kiljan. Mężczyzna na co dzień był taksówkarzem, jednak prawdziwy rozgłos zyskał występując w programie „The Voice Senior”…

Kim był Kazimierz Kiljan?

Kazimierz Kiljan na co dzień był taksówkarzem i mieszkał w Nowym Dworze. Mężczyzna posiadał też talent do śpiewania, co zaprezentował szerszej publiczności występując w pierwszej edycji programu „Voice of Senior”, w którym zaśpiewał własną interpretację utworu „Gdzie się podziały tamte prywatki”. Kiljan doszedł nawet do finału show, jednak program wygrały siostry Szydłowskie.

Czytaj też: Nie żyje lider Budki Suflera! To…

Mężczyzna zmarł

Wczoraj media obiegła smutna informacja o śmierci Kiljana. Ekipa programu pożegnała go, przypominając jego aranżację hitu „Dzień jeden w roku” z repertuaru Czerwonych Gitar.

„Kaziu, będziesz zawsze w naszych sercach. Nie zapomnimy Cię i Twoich występów na naszej scenie” – napisano w zamieszczonym pod filmikiem komentarzu.

Zasmucona Marta Manowska

Marta Manowska także nie pozostała obojętna na te smutne informacje. Prowadząca show napisała:

„Kaziu kochany, spoczywaj w pokoju. Dziękuje za rozmowy, za Twoja radość, za ten taniec i Ty wiesz, za co jeszcze. Obiecuję! Postaram się”.

Kazimierz Kiljan, czyli „śpiewający taksówkarz”, był jednym z ulubieńców widzów „The Voice Senior”. Póki co, nie znamy przyczyny śmierci seniora.

Czytaj też: Nie żyje ZNANY KUCHARZ z show Polsatu! Miał zaledwie…

Źródło: Facebook, Instagram

Zdjęcie: YouTube, Instagram, Pixabay

Komentarze

Komentarze