Michał Wiśniewski w ŻAŁOBIE! Nie żyje jego…

Michał Wiśniewski przeżywa obecnie wyjątkowo trudny czas. Artysta stracił bliskiego przyjaciela – Adama. Gwiazdor przekazał tę smutną wiadomość za pomocą swojego Facebooka.

Wiśniewski opłakuje śmierć przyjaciela

Michał Wiśniewski nigdy nie ukrywał, że bardzo ceni swoich przyjaciół. Zwłaszcza tych, którzy byli z nim na dobre i na złe. Jedną z takich osób był bez wątpienia Adam. Niestety, mężczyzna właśnie zmarł. Przykrą informacją Michał podzielił się na swoim koncie na Facebooku.

Złożył kondolencje bliskim

W poruszającym wpisie Wiśniewski poinformował, że Adam nie żyje. Złożył przy okazji najszczersze wyrazy współczucia jego najbliższym.

„Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik i człowiek o niezwykłym sercu, które nagle stanęło… Adam. Całej rodzinie, Andrzejowi, Agnieszce i Jagodzie najszczersze kondolencje. Wiesz Adaś, człowiek żyje tak długo jak ostatnia osoba, która o nim pamięta. Ja, Pola, moje dzieci i z pewnością ich dzieci będą wiedziały kim był ten niezwykły z najzwyklejszych. Do zobaczenia kochany” – napisał Michał we wpisie.

Czytaj też: Żałoba – etapy żałoby i jak je przeżyć?

Michał
FB

Komentarze fanów

Pod zdjęciem Adama, które Michał wrzucił do sieci, pojawiło się mnóstwo żałobnych wpisów od fanów.

„Bardzo mi przykro wyrazy współczucia dla całej rodziny, tej ostatniej nocy miesiąc temu jak byłam w Polsce nigdy nie zapomnę💔💔💔 On był taki fajny 😢”.

„Współczuję wszystkim, którzy stracili takiego przyjaciela, był wspaniały, przykro mówić”.

„Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół… w sercach o pamięci żyje się najdłużej…” – pisali.

Źródło: Facebook

Zdjęcia: Instagram, Facebook

.

Komentarze

Komentarze