Modelka plus size pokazała się nago! (FOTO)

Ashley Graham to amerykańska modelka plus size. Urodziła się w 1987 roku, a już w 2000 została odkryta przez agencję talentów „I & I agency”.

Ashley Graham ma 177 cm wzrostu i waży około 90 kilogramów. Modelka jest zwolenniczką tak zwanego „body positivity” czyli akceptacji własnego ciała bez względu na rozmiar. Sama Ashley nosi amerykańską 16-tkę, co jest odpowiednikiem europejskiego rozmiaru 46. Daleko jej zatem do preferowanego 36 lub 38.

W wywiadzie dla Vogue Ashley Graham powiedziała:

Zdecydowanie uważam, że moje ciało zmieniło życie wielu ludzi. Używałam swojego ciała jako narzędzia do mówienia o tematach tabu, takich jak cellulit lub niepewność co do tkanki tłuszczowej w dolnej części brzucha – i także [jak] rozmawiać o życiu ze swoim ciałem i afirmować rodzaj rozmowy z samym sobą. I znam osoby, których życie się zmieniło: młode dziewczyny, a nawet kobiety w moim wieku, które napisały do ​​mnie i powiedziały: „Nigdy nie kochałam swojej skóry, dopóki nie usłyszałam o twojej drodze”.

 

W ramach tej samoakceptacji Ashley niedawno zamieściła swoje nagie zdjęcie. Modelka plus size pokazała, jak stoi goła w łazience i robi sobie selfie. Ta fotografia wywołała prawdziwą burzę!

>>>CZYTAJ DALEJ

Komentarze

Komentarze