Na co CHORUJE Doda? Jest ZDJĘCIE jej CZASZKI!

Na co choruje Doda? Wprawdzie zdjęcie jej czaszki zbyt wiele nam nie mówi, ale ukazuje nam za to inną nagą prawdę na temat gwiazdy…

Okaz zdrowia

Mimo iż Dorota wygląda, jak prawdziwy okaz zdrowia, już nie raz uskarżała się na problemy ze zdrowiem. Wszyscy dobrze pamiętamy, jak artystka przez kilka lat walczyła z bólem kręgosłupa, który dokuczał jej dosłownie dzień i noc. Jak sama przyznaje, gdyby nie regularne ćwiczenia i rehabilitacja pod okiem specjalistów, do dziś cierpiałaby z powodu bólu kręgosłupa.

Upiorny pisk w uszach

Niestety, na tym nie koniec problemów zdrowotnych Dody. Okazuje się, że gwiazda ma od jakiegoś czasu poważne kłopoty ze słuchem. Piosenkarce dokucza utrzymujący się pisk w uszach.

Na początku Doda sama próbowała postawić diagnozę i doszła do wniosku, że przyczyną silnego pisku w jednym uchu może być to, że nosi aparat ortodontyczny, ponieważ jej zdaniem, może on uciskać na nerw słuchu. Czy jej podejrzenia okazały się słuszne? Niestety, okazuje się, że…

Czytaj też:  Ciężka CHOROBA bohaterki „M jak miłość”! Niszczy ją…

Wizyta u specjalisty

Pisk tak bardzo dawał się Dodzie we znaki, że gwiazda postanowiła udać się do znanego w całej Europie ośrodka w Kajetanach pod Warszawą. Artystka ma nadzieję, że znajdzie się tam ktoś, kto jej pomoże, w końcu pracują tam najlepsi polscy specjaliści w tej dziedzinie.

choruje
Instagram

Rentgen głowy

Doda jest już po wizycie, ponieważ niedawno opublikowała w sieci zdjęcie rentgenowskie swojej głowy. Widać na nim układ jej twarzoczaszki i dosyć wyraźne rysy jej twarzy. Mimo iż fotka nic specjalnego nam nie mówi na temat powodów dokuczających jej pisków, stała się okazją do zadania zupełnie innego pytania. A mianowicie – czy Doda ma na swoim koncie operacje plastyczne twarzy?

Czy poprawiała sobie twarz?

Dziennikarze „Super Expressu” dotarli do chirurga plastycznego, którego zapytali o domniemane operacje twarzy u Doroty. Od lat sugeruje się, że piosenkarka poddała się operacji zmniejszenia nosa, spiłowania kości szczęki oraz wstawiła sobie implanty zębów.

Czy to prawda?

„Na widocznym zdjęciu nie stwierdza się złamań w poszczególnych piętrach: piętro górne, czyli złamania kości nosowej, piętro środkowe oraz piętro dolne, czyli kości żuchwy. Co świadczy o tym, że Dorota Rabczewska nie przeszła operacji ani zabiegów estetycznych związanych z ich naruszeniem w celu poprawy własnego wyglądu” – mówi specjalista medycyny estetycznej Marcin Janusek z Derma Instytut.

Jak widać, przynajmniej w tej części ciała, Doda jest w 100% naturalna!

Czytaj też: To już pewne! Barbara Kurdej-Szatan ZDRADZA kulisy swojego ROZSTANIA!

choruje
Instagram

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze