Najpierw depresja, a teraz TO! Zaskakujące wieści od Anny Starmach!

Pod koniec lutego Anna Starmach przyznała, że cierpi na depresję. Nie minął miesiąc, a poinformowała o zaskakującej decyzji!

36-letnia Anna Starmach jest postrzegana jako bardzo pogodna i energiczna osoba. Spełnia się zarówno w życiu prywatnym jako żona i mama oraz zawodowym jako jurorka w programie MasterChef.

Tymczasem w lutym 2024 roku przyznała, że choruje na depresję oraz, że jest pod opieką specjalistów. Teraz zaś wystąpiła z kolejną rewelacją!

 

https://www.instagram.com/ania_starmach/?img_index=1

 

Informując o swojej decyzji, Ania Starmach nawiązała do swoich rodziców oraz do tego, że realizują oni swoją życiową pasję, jaką jest sztuka. Sama Anna z wykształcenia jest kucharką i teraz postanowiła… wrócić do gotowania!

 

Piękny gest moich rodziców o przekazaniu sporej części swojej kolekcji sztuki krakowskim muzeom [czytaj tutaj], skłonił mnie do działania.
Pasją moich rodziców, którą postanowili dosłownie się podzielić od zawsze była sztuka. Teraz moja kolej, żeby podzielić się z Wami moją pasją!

– napisała.

 

I poinformowała, że otwiera restaurację:

 

Poczułam, że właśnie TERAZ jest ten moment. Zamierzam skupić się na realizacji mojego wielkiego marzenia, o którym myślę od lat – tj. otwarciu własnego miejsca w moim ukochanym Krakowie. Jestem absolwentką francuskiej szkoły Le Cordon Blue i kiedy wyjeżdżałam do Paryża byłam pewna, że po powrocie otworzę własną restaurację.

 

Anna Starmach odchodzi z MasterChefa

Jednak prowadzenie restauracji wymaga czasu i Starmach poinformowała o swoim odejściu z programu MasterChef:

 

Te lata nauki chcę TERAZ wykorzystać i stworzyć coś swojego, coś pięknego, coś pysznego. A na to potrzeba przestrzeni i czasu. W związku z tym nie będzie mnie w nowym sezonie programu Masterchef.

 

To nie oznacza, że znikam z mediów. W dalszym ciągu będziecie mieli ze mną kontakt w mediach społecznościowych oraz spotkamy się chociażby w Dzień Dobry TVN.

– zapewniła.

 

Jak więc widać, Ania Starmach wraca do swoich podstaw i z osobowości telewizyjnej, chce stać się restauratorką.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ania Starmach (@ania_starmach)

Komentarze

Komentarze