Narzeczona Ronaldo opublikowała seksowne zdjęcie w luksusowym aucie!

Narzeczona napastnika Juventusu Cristiano Ronaldo, modelka Georgina Rodriguez, opublikowała w sieci fotkę, na której widzimy ją w luksusowym samochodzie. Piękna?

Cristiano Ronaldo ma koronawirusa

Na początku tego tygodnia Portugalska Federacja Piłki Nożnej poinformowała, że jeden z najsłynniejszych piłkarzy świata – Cristiano Ronaldo – ma koronawirusa. Na szczęście sportowiec czuje się dobrze i przechodzi infekcję bezobjawowo, w izolacji.

Jak się czuje jego narzeczona i dzieci?

Na szczęście, narzeczona sportowca ma się dobrze, tak samo jak jego dzieci. Georgina wstawiła właśnie do sieci seksowną fotkę, na której pozuje w czarnym sportowym samochodzie Bugatti ubrana w krótką obcisłą sukienkę w wężowy wzór, puchową kurtkę i ciężkie buty. Modelka dopełniła swój wizerunek czarnym nakryciem głowy i masywnym złotym zegarkiem.

Czytaj też: Cristiano Ronaldo ma koronawirusa! Co z jego dziewczyną i dziećmi?

Ronaldo
IG

Pod postem pojawiła się prawdziwa lawina komentarzy od fanów, którzy wprost zachwycali się urodą modelki oraz jej luksusowym autem.

„Zabójczo piękna, no i to auto!”.

„Wow! Cristiano to prawdziwy szczęściarz!”.

„Niesamowita kobieta!”.

„Jesteś cudowna!” – pisali.

Spotykają się od czterech lat

Rodriguez spotyka się z Ronaldo od 2016 roku. Wychowują wspólnie córkę Alanę Martinę, a także troje dzieci Ronaldo, które urodziły matki zastępcze: Cristiano Jr., Evę i Mateo. W 2018 roku para poinformowała o swoich zaręczynach.

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze