NAŚMIEWAŁ się z kochanką z otyłej żony! Nie uwierzysz, CO ZROBIŁA!

Betsy Ayala to doskonały przykład na to, że nigdy nie jest za późno, żeby zmienić swoje życie na lepsze!

Młodzieńcza miłość

Betsy Ayala poznała swojego przyszłego męża, kiedy oboje mieli po niespełna 17 lat. Od razu się w sobie zakochali i postanowili, że będą razem. Niedługo później Betsy urodziła córeczkę. Niestety, po porodzie zmagała się nadwagą (ważyła aż 119 kg!), co bardzo się nie podobało jej mężowi, który najzwyczajniej w świecie zaczął ją zdradzać.

Czytaj też: Uwaga! Picie TEGO soku zwiększa kobiece…

otyłej
Ladbible

Naśmiewał się, że jest gruba

Mąż Betsy nie tylko ją zdradzał, ale też naśmiewał się z jej tuszy ze swoją kochanką.

„Nazywali mnie krową i grubą ku***, po prostu niszczyli mnie a cały mój świat się rozpadł. Mój mąż zawsze mówił, że wyglądam dobrze, a nawet namawiał mnie do jedzenia śmieciowego jedzenia, więc byłam zdruzgotana, kiedy przeczytałam w jego telefonie te okropne wiadomości” – zdradza w rozmowie z Daily Mail Betsy, która na co dzień pracuje jako kierowniczka ds. marketingu.

otyłej
Ladbible

Zamiast się załamywać, 34-latka z Houston w Teksasie postanowiła wziąć się w garść i coś ze sobą zrobić. Kobieta zaczęła bardzo intensywnie ćwiczyć i przeszła na zdrową dietę. Efekty pojawiły się szybciej niż się tego spodziewała!

„Każdego dnia, po porannym treningu płakałam, ale postanowiłam zmienić się dla siebie i swojej córki. Chciałam być dla niej przykładem i pragnęłam, aby nigdy się mnie nie wstydziła i była ze mnie dumna” – zdradziła Betsy.

otyłej
Ladbible
otyłej
Ladbible

otyłej

otyłej

Amerykanka rozpoczęła lekcje zumby, na które udało jej się namówić też swoją siostrę. Z czasem zaczęła też biegać i podnosić ciężary. Dziś Betsy wygląda, jak prawdziwa seksbomba! Zobaczcie same!

Prawda, że jej trud się opłacił?

Czytaj też: Niezwykłe odkrycie! Picie SOKU JABŁKOWEGO może opóźnić wystąpienie…

otyłej

Źródło i zdjęcia: Ladbible.com, Planeta.pl

Komentarze

Komentarze