Nauczyciel pobił uczennicę na śmierć! Nie uwierzysz za co!

W jednej z chińskich szkół wydarzył się ostatnio prawdziwy dramat. Nauczyciel matematyki z prowincji Sichuan pobił uczennicę szkoły podstawowej za błędne odpowiedzi na pytania. Dziewczynka doznała wstrząśnienia mózgu i zmarła.

Nie umiała odpowiedzieć na dwa pytania

10 września w Chinach obchodzono Dzień Nauczyciela. Dziesięcioletnia Ning Ning przyszła do szkoły z kwiatami, aby pogratulować nauczycielom, w tym nauczycielowi matematyki.

Jednak na jego lekcji nie była w stanie odpowiedzieć na dwa pytania. W ramach kary za błędne odpowiedzi nauczyciel położył dziecko na kolanach i zaczął szarpać je za uszy i uderzać w ręce i w głowę. Jak powiedziała siostra bliźniaczka dziewczynki, która uczy się w tej samej klasie, po odbyciu kary uczennica nie mogła wstać z podłogi. Ning była w stanie wrócić na swoje miejsce tylko z pomocą kolegów z klasy.

pobił
Worldofbuzz.com

Zmarła w szpitalu

Trzy godziny później nauczyciel zadzwonił do babci dziecka i poprosił o odebranie dziewczynki ze szkoły, ponieważ Ning źle wyglądała. Kiedy kobieta przybyła do placówki, zobaczyła, że ​​jej wnuczka nie może mówić i otworzyć oczu. Dziecko zabrano do szpitala, gdzie mimo reanimacji, zmarło.

Według babci, Ning bardzo bała się uczęszczać na zajęcia tego nauczyciela, ponieważ często uciekał się do kar cielesnych.

Czytaj też: CIĘŻKIE POBICIE bohaterki „Na Wspólnej”!

Źródło: Worldofbuzz.com

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze