3 lata temu ODPUŚCIŁA SOBIE SEKS! “Nie tęsknię za tym”

Od 2,5 roku nie uprawia seksu. Zrezygnowała ze stosunków płciowych świadomie. Nie żałuje. O kim mowa? O rosyjskiej celebrytce Danie Borisowej.

“Nie tęsknię za tym” – powiedziała Dana Borisowa w show “Alyona Blin”. Zdecydowała się porzucić kontakty seksualne sama, bez niczyjej ingerencji. To była jej własna i świadoma decyzja.

Zobacz: ROZEBRAŁA SIĘ w 9. miesiącu ciąży! Gwiazda pozuje ZUPEŁNIE NAGO

Dlaczego zrobiła taki krok? Jak sama przyznaje, 43-latka kiedyś była przez kilka lat uzależniona od narkotyków. Pracowała w agencji towarzyskiej, gdzie uprawiała seks z obcymi mężczyznami za pieniądze.

Robiła to pod wpływem narkotyków i alkoholu. Na trzeźwo nie była w stanie “pracować”. Brzydziła się siebie i tego, co robi. W trakcie spotkania z klientem była nieprzytomna, nie wiedziała, co się dzieje.

Za noc otrzymywała nawet 10 tysięcy dolarów. “Pocierpiałam, poleżałam” – tak kobieta wspomina tamte czasy. Twierdzi, że był to dla niej “łatwy dochód”. Przyznaje, że bez alkoholu nigdy w życiu by czegoś takiego nie zrobiła.

Dziś jest wolna od nałogów. Pracuje w telewizji. Dana Borisowa studiowała dziennikarstwo. Zaczynała od programu “Amerykański magazyn”, szybko zdobyła popularność w mediach.

Niektórzy przypięli jej łatkę seksbomby lat 90. W ostatnich latach mocno zmienił się jej tryb życia.

Zobacz też: Na ZDJĘCIU TOPLESS kipi seksem! Z BUJNEGO BIUSTU nie spuścisz oka

Źródło: WP parenting
Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze