ROZEBRAŁA SIĘ w 9. miesiącu ciąży! Gwiazda pozuje ZUPEŁNIE NAGO

Znana trenerka fitness jest w ciąży. To już końcówka błogosławionego stanu. Emily Skye, bo o niej mowa, wzięła udział w nagiej sesji zdjęciowej.

Emily Skye to trenerka fitness i blogerka. Kobieta w 9. miesiącu ciąży zdecydowała się na rozbieraną sesję zdjęciową. Opublikowała jej efekty na swoim koncie w serwisie społecznościowym Instagram. Napisała, co czuje i jak się czuje w swoim ciele na tym etapie ciąży.

Zobacz: Pokazała PUPĘ, BIUST I BRZUCH po ciąży! Wrzuciła ODWAŻNE ZDJĘCIA w bikini

“Nigdy wcześniej nie miałam więcej cellulitu, rozstępów i tkanki tłuszczowej jak teraz, a mimo to aktualnie czuję się bardziej komfortowo we własnej skórze niż kiedykolwiek. Jestem bardziej pewna swego ciała teraz niż wtedy, gdy byłam szczupła, nie miałam cellulitu i prawie żadnych niedoskonałości” – napisała.

Emily nawet jako szczupła osoba marzyła o tym, by być jeszcze zgrabniejszą. Robiła wszystko, by tak się stało – miała dietę i regularnie ćwiczyła. Nigdy wcześniej nie była w 100% zadowolona ze swojego wyglądu. Teraz wie, że niepotrzebnie, że to był wynik braku akceptacji i poczucia własnej wartości.

Dziś Emily Skye jest dumna ze swojego ciała. Pomogło jej bowiem wydać na świat dzieci.

Emily Skye
IG

Co sądzicie o rozbieranej sesji w ciąży? Zgadzacie się z przemyśleniami Emily na temat ciała po ciąży?

Zobacz też: Lekarz UŚMIERCIŁ NOWORODKA! W godzinę OŻYŁ DZIĘKI MATCE

Źródło: edziecko.pl
Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze