NIE ŻYJE finalistka „Masterchefa”! Zginęła z rąk…

Garima Kothari była jedną z najbardziej obiecujących gwiazd kulinarnych w Indiach. Niestety, kobieta zginęła przed kilkoma dniami z rąk sfrustrowanego męża. Na dodatek była w 5. miesiącu ciąży!

Kulinarny sukces

Garima Kothari i jej mąż Manmohan Mall żyli, jak w bajce. Ona była finalistką prestiżowego kulinarnego programu „MasterChef” w Indiach. On miał smykałkę do interesów. Tuż po udziale w programie, Garima i jej mąż postanowili wyprowadzić się do USA, żeby otworzyć tam hinduską restaurację.

Otworzyli biznes

Para otworzyła w lutym w New Jersey hinduską restaurację o nazwie „Nukkad”. Serwowała w niej potrawy, które gotowały ich babcie. Wszystko układało się wręcz idealnie, na dodatek Garima i jej mąż wkrótce się dowiedzieli, że zostaną rodzicami.

Kłopoty w raju

Żeby otworzyć lokal, para bardzo zadłużyła się u znajomych i wydała niemal cale swoje oszczędności. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa, Garima i jej mąż musieli zamknąć restaurację. Zostali z długami i bez pracy. Trudna sytuacja bardzo odbiła się na zdrowiu psychicznym Manmohana, który z dnia na dzień stawał się coraz bardziej sfrustrowany, a z czasem też agresywny w stosunku do swojej ciężarnej żony.

Czytaj też: Polacy boją się koronawirusa, a tymczasem NADCIĄGA…?!

Masterchefa
Twitter

Zamordował ją z zimną krwią

W niedzielę prokuratura hrabstwa Hudson poinformowała, że Garima Kothari i jej mąż Manmohan Mall nie żyją. Ciało ciężarnej kobiety znaleziono w jednym z apartamentów w New Jersey. Tuż po zabiciu swojej żony, Manmohan popełnił samobójstwo – utopił się w rzece Hudson.

„Potwierdzam, że Garima Kothari miała liczne obrażenia w górnej części ciała. To właśnie brutalne pobicie przez męża było bezpośrednią przyczyną jej śmierci. Manmohan Mall popełnił samobójstwo. W trakcie sekcji zwłok potwierdziło się, że kobieta była w ciąży” – poinformowała prokurator Esther Suarez z hrabstwa Hundson.

Jeszcze kilka dni temu nic nie wskazywało na to, że może dojść do tak okrutnej tragedii. Garima Kothari i jej mąż Manmohan Mall włączyli się w walkę z pandemią i własnoręcznie przygotowywali obiady dla medyków z Centrum Medycznego Jersey City.

Czytaj też: Bill Gates WIE COŚ o szczepionce przeciw COVID-19! Ujawnił SZOKUJĄCĄ informację!

Źródło: Associated Press

Zdjęcia: Masterchef, Twitter

Komentarze

Komentarze