Niecodzienny PROTEST 17-LATKA! Przyniósł DO SZKOŁY MIKROFALÓWKĘ!

17-letni Jacob Ford, uczeń jednej z placówek edukacyjnych w Wielkiej Brytanii, postanowił walczyć z zakazami panującymi w szkole. Jeden z podpunktów regulaminu Spalding Grammar School mówił o tym, że zabronione jest noszenie dużych plecaków! Nastolatek w ramach protestu postanowił zamiast zwykłego tornistra… zabrać ze sobą mikrofalówkę!

Zakaz noszenia dużych plecaków wydał się Jacobowi absurdalny, początkowo nie zastosował się do wymogów dyrekcji, przez co został zawieszony na okres dwóch dni w prawach ucznia. Według nastolatka, zawieszenie go było niesłuszne, postanowił więc walczyć wszelkimi możliwymi sposobami z ustanowionym prawem. Najpierw spakował swoje przybory do wiklinowego kosza, później zabrał ze sobą kosz od kosiarki, a na samym końcu postanowił przynieść do szkoły mikrofalówkę. Jacob chciał dać do zrozumienia dyrekcji, że czuje się zobowiązany protestować przeciw niedorzecznemu zakazowi!

Inni pochwalili zachowanie Jacoba, a jeden z plakatów sugerował nawet, że będzie w przyszłości dobrym premierem. Wielu uczniów uciekało się do przynoszenia swoich książek w plastikowych torbach, jednak Jacob chciał manifestować odmienność swoich poglądów w nieco inny sposób. Jego zachowanie poruszyło internautów na całym świecie.

Zobacz też: Rodzice znaleźli GO MARTWEGO! 11-LATEK zmarł z powodu INTERNETOWEGO WYZWANIA

Źródło: @LincsLive

Źródło zdjęcia: @LincsLive

Komentarze

Komentarze