Niesamowite! Ma siostrę bliźniaczkę urodzoną w innym roku!

10 dni temu w szpitalu w Kaliforni przyszły na świat bliźniaki- chłopiec i dziewczynka. Co w tym dziwnego…? Otóż, jedno z nich urodziło się w roku 2021, natomiast drugie przyszło na świat w roku 2022. Wychodzi na to, że chłopiec jest „o rok starszy” od swojej bliźniaczej siostry.

To niezwykle rzadki przypadek. Zdarza się, że bliźniaki przychodzą na świat w następujących po sobie dniach, ale żeby w różnych latach?? W przyszłości może to wprawić szczęśliwych rodziców w niemałe zakłopotanie…

 

Bliźniaki urodzone w różnych latach

W dniu 31 grudnia 2021 roku ciężarna Fatima Madrigal zgłosiła się do szpitala w Kaliforni z bólami porodowymi. Na świat miały przyjść bliźniaki- chłopiec i dziewczynka.

Mały Alfredo Antonio Trujillo przyszedł na świat o godzinie 23:45 ostatniego dnia roku 2021. Piętnaście minut później, tuż po północy urodziła się jego siostra- Aylin Yolanda Trujillo. Okazało się, że dziewczynka przyszła na świat 1 stycznia 2022! Co więcej, mała Aylin jest pierwszym dzieckiem urodzonym w 2022 roku w tamtejszym szpitalu.

 

Bliźniaki z różnych roczników

 

„To szaleństwo!” – skomentowała zaistniałą sytuację Fatima Madrigal, mama bliźniaków.

 

Jak twierdzi świeżo upieczona mama, jest ona „zaskoczona i szczęśliwa”. Jednakże najważniejsze, że dzieci są zdrowe.

Nietypowe urodziny bliźniaków mogą jednak w przyszłości przysporzyć kłopotów – w końcu dzieci są z różnych roczników. Obchodzenie urodzin bliźniaków w różnych dniach jest dosyć dziwne. Najbardziej jednak nas ciekawi, czy dzieci będą chodzić do różnych klas w szkole? Przed rodzicami stoi niemałe wyzwanie.

 

ZOBACZ TEŻ: Jakie pieluchy wybrać” Podpowiadamy, czym się kierować

 

Źródło: www.bbc.co.uk

Komentarze

Komentarze