NIEZWYKŁE dziewczynki z Instagrama! Zobaczcie, co zrobiły!

Ich mama musi być z nich naprawdę dumna!

Znaczenie sportu w życiu dziecka

Sport jest niezwykle ważny w życiu dziecka. Uprawianie sportu zmniejsza stres, poprawia nastrój, buduje zdrowe kości i mięśnie, zwiększa sprawność fizyczną, poprawia sen, pomaga w utrzymywaniu kontaktów towarzyskich, poprawia umiejętności współpracy, zwiększa pewność siebie i zmniejsza ryzyko otyłości.

Fit Mama

Edyta Litwiniuk jest dietetyczką i trenerką, którą obserwują na Instagramie ponad 62 tys. osób. Jest mamą trzech przeuroczych córeczek – Mii, Julii i Róży. Edyta doskonale wie, jak ważny w życiu dziecka jest ruch i bardzo często trenuje przy swoich dzieciach, żeby zaszczepić w nich pasję do sportu.

Jej wysiłki jak widać nie poszły na marne! Dziewczynki tak samo, jak ich mama, uwielbiają ćwiczyć i idzie im to naprawdę świetnie.

Trenerka napisała na swoim Instagramie: „Julcia po obiadku zapytała: „Mamusiu czy mogę dziś przygotować z Różyczką trening dla Twoich Fit Mateczek i ich Fit Dzieciaczków?”. Mnie zamurowało… od rana się szykowały…. Po śniadaniu od razu ubrały się w swoje sportowe ciuszki, choć dziś miał być pidżamowy dzień. Leniuchowanie, pieczenie babeczek i planszówki. A one od rana układały dla Was w pokoiku trening 🙈 Moje małe, dzielne Szczęścia 🙃❤️ A Mia?! Mia trenowała pluszaki 😂❤️🤪 Musisz to zobaczyć 😍😍😍 Daj koniecznie znać czy uda Ci się zrobić jutro ten trening z Twoimi Maluszkami. Tylko 5 ćwiczeń, w 3 seriach po 10 powtórzeń ✌️ Daj znać jak było 😉🔥🔥🔥”.

Zobaczcie trening w wykonaniu trzech przeuroczych dziewczynek! Prawda, że są niesamowite?

Czytaj też: 4 minuty do idealnej sylwetki. Poznaj trening, który ją zapewni!

https://www.instagram.com/p/B5QqJPxl7Dp/?utm_source=ig_web_copy_link

niezwykłe
Instagram
niezwykłe
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze