Czy to jest NORMALNE?! Znana polska AKTORKA i STYLISTKA pozwala SYNKOWI oglądać się NAGO, a jej dzieci CAŁUJĄ się w USTA! Zobacz ZDJĘCIA i oceń…!

Czy rodzice powinni pokazywać się dzieciom nago? To sprawa kontrowersyjna – dla jednych nie ma problemu z prezentowaniem nagości, inni uważają to za temat tabu.

 

Na pewno swoje zachowanie trzeba dostosować do sytuacji (np. nie reagować nerwowo, gdy dziecko zobaczy nas nago) oraz do wieku dziecka. Czy jednak otwarte prezentowanie nagości (szczególnie względem dziecka przeciwnej płci np. tata prezentujący się córeczce) jest dobre?

 

Takich dylematów nie ma stylistka TVN i aktorka – Viola Kołakowska.

Viola Kołakowska

 

Na swoim instagramie zamieściła zdjęcie syna, który obserwuje ją podczas kąpieli i dodała podpis:

 

„Mały książę moj.. lubi tak siedzieć na wannie kiedy się kąpię💞”

 

 

Wiele osób i zdjęcie i samą sytuację oceniło negatywnie – bo czy dobrze jest pobudzać wyobraźnię małego chłopca widokiem nagiej mamy w wannie? Z drugiej strony były też pozytywne komentarze takie jak:

 

„gym.fit.girl: Czytałam słowa gdybania nad „krytyką „na onecie odnośnie tego zdjęcia , co skłoniło mnie do odwiedzania Pani profilu . Nie rozumiem ludzi . (…) Pani Wiolu , zdjęcie jest super, ale kontakt z synem i otwartość , nagość ( co jest jak najbadziej ludzkie) i rozmowy są jeszcze bardziej fajne .”

 

Jednak wolność i otwartość pani Violi idzie dalej, bo na innym zdjęciu widzimy dwójkę dzieci całujących się w usta z podpisem:

 

„Pure Love❤️brother&sister „

 

 

Może dla dzieci jest to czysta miłość brata i siostry. Jednak pamiętajmy, że pocałunek w usta, kulturowo uznawany jest za erotyczny. I jeśli pani Viola swoją córeczkę nauczy całować w usta ot, tak z czystej sympatii, to gdy dziewczynka podrośnie może mieć problem z wyczuwaniem granic. Pocałuje kolegę, a ten będzie myślał, że chodzi o coś więcej.

 

Nagość bez barier, siostrzane pocałunki w usta – czego pani Viola uczy swoje dzieci?

 

aw/fot. pixabay, instagram

 

Komentarze

Komentarze