Nowa aplikacja Facebooka! NIE UWIERZYSZ do kogo jest skierowana!

Facebook wprowadza Tuned – nową aplikację typu Shared Space dla par…

Nowa aplikacja Facebooka

Facebook uruchomił nową aplikację społecznościową dla par o nazwie „Tuned”. Umożliwia ona partnerom czatowanie, udostępnianie sobie zdjęć, muzyki, a także synchronizowanie harmonogramu wspólnych przedsięwzięć i dzielenie się wspomnieniami.

Czytaj też: Jak bez uszczerbku randkować w erze Facebooka?

Gdzie jest dostępna?

Aplikacja Tuned jest obecnie dostępna tylko w sklepie Apple App Store w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Jeśli nowy pomysł się przyjmie, zostanie ona udostępniona parom na całym świecie.

Zespół Facebooka opisuje swoją nową aplikację jako: „To prywatna przestrzeń, w której ty i twoja druga połówka, możecie po prostu być sobą. Dzięki Tuned możesz robić najbardziej dziwaczne i głupie rzeczy, jak jesteście razem, a nawet gdy jesteście osobno. Kreatywnie wyrażajcie swoją miłość, dzielcie się swoim nastrojem, wymieniajcie się muzyką i stwórzcie swój cyfrowy album z wyjątkowymi chwilami”.

Facebooka
Pixabay

W domyśle, Tuned ma być niejako konkurencją dla innej aplikacji – Snapchata.

„Tuned zajmuje w tej chwili 872 miejsce w Stanach Zjednoczonych i 550 w Kanadzie w kategorii mediówspołecznościowych” – donosi witryna Sensor Tower.

Chciałybyście dołączyć do Tuned w najbliższym czasie? Kto wie, może będzie to możliwe szybciej niż się tego spodziewamy…

Czytaj też: 6 rzeczy, których POD ŻADNYM POZOREM nie powinnaś PISAĆ na Facebooku!

Źródło: Businessinsider

Zdjęcia: Pixabay

Komentarze

Komentarze