NOWA miłość Kamila Sipowicza JEST W CIĄŻY? Wiadomo już, że…

Pod koniec ubiegłego roku mąż zmarłej w 2018 roku Kory zdradził, że się zakochał. Od tego czasu media nie dają mu spokoju i bacznie śledzą każdy jego krok. Ostatnio pojawiły się plotki, że jego wybranka może być w ciąży. Czy to prawda?

To już 2 lata…

28 lipca miną dwa lata od śmierci Kory, która przegrała walkę z nowotworem. Mimo iż Kamil Sipowicz bardzo boleśnie przeżył śmierć gwiazdy, nie zamknął się całkowicie na nowe relacje. Niedawno poinformował, że znów jest zakochany. Jego wybranką jest kobieta o imieniu Sylwia, która, jak sam przyznał, „pojawiła się w jego życiu w chwili największej rozpaczy”.

Czy Sylwia jest w ciąży?

Sylwia jest dużo młodsza od Kamila Dziewczyna jest dopiero po 30-stce i pochodzi z Bielska-Białej. Czy zaszła z Sipowiczem w ciążę? 66-letni wdowiec skomentował sprawę mówiąc, że…

„To bzdury! Wypoczywam teraz na Kubie” – zdradził w rozmowie  z „Na Żywo” Kamil.

Wyjechali na święta na Kubę

Para miała dosyć krążących dookoła plotek i postanowiła na jakiś czas wyjechać. Kamil i Sylwia spędzili święta i Sylwestra na słonecznej Kubie.

„Oboje mieli dosyć plotek. Nie wszyscy z kręgu przyjaciół jego i Kory zaakceptowali nowy związek Sipowicza. Niektórzy twierdzili, że zbyt szybko ułożył sobie życie, zapominając jak cierpiał w czasie żałoby” – zdradza informator „Na Żywo”.

Czytaj też: SZOKUJĄCE zachowanie Joanny Moro! Mimo zaawansowanej ciąży WZIĘŁA…

ciąży
Instagram

Kim jest Sylwia i co mówi o niej Kamil?

Sylwia jest po trzydziestce i pochodzi z Bielska-Białej. Kobieta jest wielką fanką twórczości Kory. Właśnie dlatego udało jej się znaleźć taką nić porozumienia z Kamilem.

„Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy. Wbrew temu, co sugerują niektóre pisma brukowe, nie spotykaliśmy się za życia Kory” – tłumaczył pod koniec grudnia Kamil.

Kora nie miałaby nic przeciwko…

Sipowicz jest przekonany, że Kora chciałaby, żeby jeszcze się zakochał.

„Myślę, że Kora chciałaby, żebym był z kimś w związku i żebym kogoś kochał. Gdybym ja zmarł, chciałbym, żeby ona też była w szczęśliwej relacji. Samotność nie jest dobra” – wyznał.

Mimo iż od śmierci Kory nie minęły nawet dwa lata, Kamil najwidoczniej jest już gotowy na wejście w nową relację. Pozostaje nam życzyć mu szczęścia i powodzenia w nowym związku.

Czytaj też: Dlaczego PSY tak bardzo przywiązują się do kobiet w ciąży? Odpowiedź kryje się w…

ciąży
Instagram

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze