Nowe desery w amerykańskiej cukierni – sprawdź jakie!

Jednym ze świetnych rozwiązań, które znalazły kobiety, aby radzić sobie w co miesięcznych bólach jest spożywanie słodkich pokarmów. Ciasta, czekolada i wszystko, co ma wysoką zawartość cukru lub węglowodanów, jest najwyraźniej idealne do złagodzenia dyskomfortu w tym czasie. Ale co by było, gdyby było coś w rodzaju jedzenia, które nie tylko złagodziłoby ból, ale było również zdrowe dla Ciebie?

Devon Loftus, założyciel piekarni „Moon Cycle” w Waszyngtonie, próbuje dokładnie to osiągnąć.

„Cykl Księżycowy” specjalizuje się w deserach specjalnie zaprojektowanych do wspomagania hormonalnego układu kobiety podczas menstruacji.

Działają jako comiesięczna usługa dostawy, a wszystkie ich receptury zawierają składniki odżywcze, takie jak imbir i magnez, które okazały się pomocne kobietom w czasie ich menstruacji.

Devon twierdzi, że do założenia biznesu zainspirowała ją przyjaciółka, która zwierzyła jej się ze słabości do słodyczy w czasie trwania miesiączki.

Po rozmowach z dietetykami, akupunkturzystami i lekarzami na temat niedoborów minerałów i witamin, których kobiety potrzebują w tym okresie, wraz z mężem wymyślili przepisy i upiekli przysmaki.

Jak twierdzą : „Wszyscy potrzebujemy chwili, kiedy pozwalamy sobie usiąść, zmarnować trochę czasu i cieszyć się czymś pysznym. Zwłaszcza zasługują na to kobiety, w trudnym co miesięcznym czasie.”

DB

Źródło: indy100.com

Foto: istockphoto

Komentarze

Komentarze