Nowy SZOKUJĄCY program producentów „Ślubu od pierwszego wejrzenia”! Tylko u nas…

Duńska firma, która jest producentem m.in. kontrowersyjnego reality- show „Ślub od pierwszego wejrzenia ” szykuje kolejny eksperyment telewizyjny. Ma on być odejściem od tradycyjnego modelu rodziny.

„Ciąża z nieznajomym”- tak ma się nazywać nowy program duńskiego Discovery Networks. Będzie on przeznaczony dla kobiet, które szukają ojca dla dziecka, jednak nadal chcą pozostać singielkami. Mężczyźni będą dobierani do kandydatek w oparciu o ich preferencje oraz po uprzednich testach fizycznych i psychicznych. Dobrane w ten sposób pary będą dzielić się odpowiedzialnością w opiece nad dzieckiem, jednak nie stworzą wspólnego gospodarstwa domowego.

Program jest odpowiedzią na zwiększającą się w Danii liczbę zapłodnień In Vitro, gdzie dawca plemników pozostaje anonimowy.

To co zdecydowanie interesujące, to fakt, że ewentualny udział w tym eksperymencie telewizyjnym, będzie miał konsekwencje dla jego uczestników na całe życie. To otwiera bardzo kontrowersyjną dyskusję o granicach telewizji. Z pewnością jego realizacja wzbudzi ogromne emocje. – stwierdza Grzegorz Piekarski, producent i prezes Golden Media Polska.

Nowy format już został zaprezentowany podczas jesiennych międzynarodowych targów telewizyjnych MIPCOM w Cannes.

źródło: wirtualnemedia.pl

KB

Komentarze

Komentarze