Dziecko i Figura

Główna

O TEJ porze roku kobiety czują się NAJSEKSOWNIEJSZE!

najseksowniejsze

Według najnowszych badań, kobiety czują się o wiele bardziej atrakcyjne i są dużo bardziej szczęśliwe, podczas miesięcy…

Światło słoneczne ma ewidentnie bardziej pozytywny wpływ na kobiety niż na mężczyzn, jak informuje „British Summer Time Report”. Pomimo obaw przed pokazaniem nóg, czy niedostateczną utratą wagi, około 59 procent kobiet twierdzi, że czuje się bardziej seksowna latem.

Dodatkowo, 54 procent kobiet twierdzi, że wygląda najlepiej w czerwcu, lipcu i sierpniu, a 83 procent jest wtedy bardziej szczęśliwa niż o innej porze roku. Choć wielu z nas potwierdzi, że czuje się lepiej latem, to wydaje się, że kobiety szczególnie upodobały sobie miesiące letnie.

Czytaj też: Ten PROSTY sposób błyskawicznie poprawi twój nastrój! Wystarczy…

najseksowniejsze

Unsplash

„Dobra pogoda i naturalne światło słoneczne, dają pełne spektrum światła, co na pewno jest ważne. Lato ma tak dobry wpływ na kobiety również z powodu różnorodności ubiorów, które mogą wtedy założyć. Mężczyźni noszą zazwyczaj garnitury lub ubrania, które są w gruncie rzeczy mundurami. Latem kobiety mogą zacząć nosić wiele przeróżnych interesujących rzeczy i mają dzięki temu większe poczucie wolności, a to sprawia, że czują się bardziej seksowne” – powiedziała Cary Cooper z Lancaster University.

Kobiety są również bardziej towarzyskie, a dobra pogoda daje więcej okazji do interakcji z innymi osobami. Kobiety są lepsze w interakcjach międzyludzkich niż mężczyźni i czuja się lepiej, jeśli mają do tych interakcji okazję.

Badanie przeprowadzone na 2 tysiącach Brytyjczyków wykazało, że 88 procent kobiet uśmiecha się częściej, kiedy jest słonecznie w porównaniu do 84 procent mężczyzn, a 94 procent kobiet twierdzi, że „kocha lato”.

Jest jednak i zła strona seksownego wyglądu – 6 procent kobiet oraz 12 procent osób w wieku 18-24 lat, jako najgorsze w miesiącach letnich, opisuje gwiżdżących na widok seksownych kobiet pracowników budowlanych.

Czytaj też: Szokujące odkrycia! Kobiety czują się szczęśliwsze, kiedy ich partner…

Źródło: British Summer Time Report

Zdjęcia: Unsplash


  
Wyżej