OBRZYDLIWE ZNALEZISKO w popularnych daniach dla dzieci! Matka OSTRZEGA

Jak donosi serwis mamadu.pl, w popularnych deserach dla dzieci matka znalazła pleśń. Kobieta wysłała do redakcji portalu zdjęcia dokumentujące znalezisko. Ostrzega innych rodziców.

Podałam dzisiaj mojemu 8-miesięcznemu dziecku deserek Hippis i – o zgrozo! – odkryłam w nakrętce pleśń! Deser był zapakowany firmowo, data ważności 15.01.2019! Mam ogromną nadzieję, że mojemu dziecku się nic nie stanie. Uważajcie! – napisała pani Monika.

Nie wiem, co mnie tknęło, że po paru łykach spojrzałam na nakrętkę, a tam w środku ewidentnie jest pleśń. Ten deserek jest dla dzieci od 6 miesiąca życia, więc trochę się boje pomyśleć, co by się stało, gdyby takie małe dziecko zjadło cały taki deserek, i to z pleśnią – dodała.

W artykule opublikowanym na łamach mamadu.pl czytamy, że pani Monika skontaktowała się z firmą HiPP. Niestety problem nie został rozwiązany, skierowano ją do działu reklamacji.

Dopiero po interwencji serwisu przedstawiciel firmy HiPP zapowiedział, że jest możliwość rozwiązania problemu. W tym celu konieczne jest dostarczenie próbki produktu do badania.

Zdjęcia czytelniczki obejrzycie tutaj.

Zobacz też: SZOKUJĄCE ZNALEZISKO w pampersie z dyskontu! WBIJAŁO SIĘ w pośladek syna

Źródło: mamadu.pl
Źródło zdjęć: mamadu.pl

Komentarze

Komentarze